dr n. med. Agata Skalska

Pediatra

Pamietam Pani doktor z "dawnych czasów" to znaczy minęło 10-11 lat, jak ostatnio byłam u Pani dr byłam w czasie buntowniczym, miałam 16 lat, uważałam Panią dr jako fajnym, otwartym dorosłym człowiekiem, która wszystko mi na spokojnie tłumaczyła na temat mojej choroby i odpowiadała na moje pytania bez nerwów.Bardzo ją lubiałam, nawet jak mnie wysyłała do sanatorium:), jak odeszła z przychodni, bardzo mi jej brakowało.Takiego lekarza jak pani Agata Skalska to trzeba szukać ze świecą, polecam ją z czystym sumieniem,

Doświadczenie, skrupulatność i duża wiedza cechują panią doktor

Doświadczenie, skrupulatność i duża wiedza cechują panią doktor

pełen profesjonalizm i zaangazowanie, ma swietne podejcie do dzieci, do tej pory zawsze stawiala odpowiednie diagnozy. Polecem

Polecam Panią Doktor w 100 %, ma doskonałe podejście do dzieci,jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie.Poświęca odpowiednią ilość czasu dla dziecka podczas wizyty, odpowie na każde pytanie.Pomogła wielokrotnie mojej córeczce,zawsze trafne diagnozy.

Przede wszystkim trafnie stawia diagnozy. Nie wypisuje bez faktycznej potrzeby antybiotyku. Jest specjalistą w swojej dziedzinie. Pracuje z pełnym zaangażowaniem. Polecam

Wciąż poszukujesz "Pediatra Wrocław"?

dr

Neurolog dziecięcy
Gabinet Lekarski - Przychodnia CathMed
ul. Przyjaźni 66/6
Wrocław
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin