dr n. med. Agata Skorek

Laryngolog, Foniatra

potrafi poświęcić pacjentowi dużo czasu,w pełni profesjonalna z ogromną dozą empatii,wszystko dokładnie tłumaczy dostosowując się do poziomu odbiorcy

KOCHANA PANI DOKTOR.DZIEKUJE JEJ ZA POMOC.ONA MI POMOGLA ZEBYM WROCILA DO ZYCIA.TAKICH LEKARZY POWINNO BYC WIECEJ Z POWOLANIA JAK ONA.DZIEKUJE.ROMUALDA GARGOL DZIEKUJE

PANI DOKTOR JEST WSPANIALA KOBIETA I POMOZE NAWET W BASRDZO TRUDNYCH SYTUACJACH.JEST LEKARZEM Z POWOLANIA I POLECAM KAZDEMU PACJENTOWI KTORY POTRZEBUJE POMOCY.PANI DOKTOR POMOGLA MI W BVARDZO CIES ZKIEJ SYTUACJI

ZKIEJ SYTUACJI

Nic dodać nic ująć. Ciepła, sympatyczna kobieta, wszystko wytłumaczy, co jak i dlaczego, a jeżeli coś nie będzie tak, jak powinno być, to jak będzie i być może dlaczego. Widać, że specjalista w laryngologi, odpowiednio dobrany antybiotyk - w końcu, po innych lekarzach; przyniósł efekt po 2 dniach, super środki przeciwbólowe. Po prostu lekarz - i aż lekarz. Anginy i inne tylko Pani Doktor.

Pani doktor w pełni godna zaufania,duży profesjonalizm,można porozmawiać również o innych dolegliwościach i można uzyskać pomoc.Polecam tak miłą Panią doktor.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Sosnowiec"?

Szpital Miejski nr 1

Podhalańska 1

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Rodzinny"
Tulipanów 1
41-250 Czeladź
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Rodzinny"
Tulipanów 1
41-250 Czeladź