Agata Stępniewska-Pachucy

Przede wszystkim, Pani Doktor jest bardzo wnikliwa w podejściu do problemu, jasno tłumaczy i przedstawia problemy, procedury i koszty leczenia oraz możliwe komplikacje związane z problemem, jak np. kanałowe leczenie. Jestem pod wrażeniem etyki lekarskiej dr Stępniewskiej-Pachucy, jej precyzji w diagnozowaniu oraz leczeniu problemów stomatologicznych, jak również ogólnej przyjaznej, a jednocześnie intensywnie profesjonalnej atmosfery panującej w gabinecie. Poza kompetentną opinią P. Dr i przyjazną aurą personelu, jestem pod wrażeniem wysokiego standardu higieny oraz dostepnego profesjonalnego sprzętu w ww. gabinecie. Przyznam, że nie jestem łatwym pacjentem, jednak mam zaufanie do dr ...

Przyznam, że nie jestem łatwym pacjentem, jednak mam zaufanie do dr Stępniewskiej ze względu na jej wiedzę i prejrzyście przedstawione hiopotezy potencjalnych powikłań po zabiegu. Nie wiem i raczej nie sądzę, że kiedykolwiek udało mi sie spotkać stomatologa z tak szczerym, serdecznym i bezpretensjonalnym podejściem do swojej pracy, a szczególnie do pacjenta. Jestem jej pacjentem od paru lat i zawsze wracam bez obawy. Być może rekomendowani przez Pani dr inni 'specjaliści od zębow' nie byli najlepsi (teoria czasem mija sie z praktyką...), ale samo leczenie przez dr Stępniewską-Pachucy zawsze było na wysokim poziomie i z realistycznym, ludzkim podejściem do chorego. Polecam!

poleciła mi panią doktor koleżanka.Nie myliła się.Usługi na najwyższym poziomie.Teraz ja polecam.Wdzięczna pacjentka

Znakomity stomatolog.Leczymy się z żoną u Pani doktor od lat.Opieka jak zawsze na najwyższym poziomie.Obecnie leczymy się całą rodziną.Gorąco plecamy.Zygmunt B.

Doskonały fachowiec, Pani Doktor uratowała mi ząb w zasadzie prawie bez bólu, niezwykle szybko i sprawnie, tłumacząc wszystko w przystępny sposób. Nareszcie trafiłam na dentystę, do którego mam zaufanie i którego się nie boję.

Polecam serdecznie, od dawna nie byłem u stomatologa z przerażenia...aż zabolał ząb. Po pierwszej wizycie u pani Agaty byłem zachwycony, zęby wyloczone bez bólu, miła atmosfera gabinetu, teraz chodzę tam regularnie i z przyjemnością

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Rybnik"?

Stomatologia Prochasek
Rybnik
NZOZ Eurodent
pl. Piastów 6A
44-100 Gliwice
INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA DENTAL BRIDGE DR N.MED.MARIUSZ MICHNO
RYBNIK UL.PRZYJAŹNI 9 i
44-203 Rybnik

Centrum Stomatologii i Medycyny Naturalnej "Alexa"
Strzelców Bytomskich 30
44-240 Rybnik