lekarz Agata Szołdra-Seiler

Laryngolog

Bardzo fachowa jako lekarz diagnozujący i operujący .U mnie przeprowadziła usunięcie torbieli z zatoki szczękowej (nie było żadnych powikłań-tylko 1 doba w szpitalu.Wcześniej wszystko dokładnie mi wyjaśniła .Odpowiadała cierpliwie uprzejmie na moje dociekliwe pytania typu :dlaczego tak a nie inaczej będzie przebiegał zabieg itp. Po dwóch latach ponownie chciałem się umówić na wizytę i mimo iż miała komplet na dany dzień(w Koszalinie) ,zgodziła się mnie przyjąć.

Zdecydowanie polecam. Najlepszy lekarz z jakim się spotkałem. Bardzo kompetentna, miła, wszystko wytłumaczy. Bardzo dokładna, solidna wzbudzająca wielkie zaufanie, wczuwająca sie w słowa pacjenta . Miałem usuwane polipy- fachowa robota bez bolesna . Jestem ogromnie zadowolony!

Jestem ogromnie zadowolony!

Moje dzieci są pacjentami tej Pani doktor i bardzo ja sobie chwale. Spokojna, opanowana ma podejście do dzieci. Wszystko stara sie wytłumaczyć i objasnic. Jedyny minus to personel pracujący w alergosanie, pielęgniarki są nieprzyjemne przez telefon i jeśli nie ma wolnego czasu nie starają sie znaleźć rozwiązania a Pani doktor zawsze zgodzi sie w nagłym przypadku przyjąć pacjenta !!!

Pani Doktor przeprowadziła mi zabieg usuwania polipów - wszystko bez problemu, nawet leki przeciwbólowe nie były potrzebne! Polecam!

Zdecydowanie polecam. Najlepszy lekarz z jakim się spotkalam. Bardzo długo się czeka na wizytę zarówno przez NFZ jak i prywatnie ale warto. Bardzo kompetentna, miła, wszystko wytłumaczy jeżeli jest potrzeba. W odróżnieniu od lekarzy z ktorymi miałam kontakt w leczeniu stara się nie nadużywać antybiotyków Jestem ogromnie zadowolona!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Koszalin"?

Morelowa 16
Koszalin