lek. dent. Agata Szydło

Pani Szydło to najgorszy " lekarz stomatolog" u jakiego kiedykolwiek byłam. Przez niekompetencję Pani Szydło przy leczeniu kanałowym, które miało miejsce 2 lata temu w rezultacie musiałam usunąć zęba, gdyż korzeń został zainfekowany ! NIE POLECAM !

polecam z czystym sumieniem panią dr Agatę Szydło ,jestem jej pacjentką od paru lat , zawsze miła ,uprzejma, ma dużo cierpliwości do dzieci i panikarzy jakim niestety jestem , uratowała mi ząb , którzy inni spisywali już na straty polecam

CHYBA NIKT KTO ZNA PANIĄ DOKTOR NIE UWIERZY W TE BZDURY , ŻE NIE POTRAFI POMÓC W PRZYPADKU ROPNIA , JA SAM KORZYSTAŁEM Z POGOTOWIA NA PADEREWSKIEGO I MUSZĘ PRZYZNAĆ ,ŻE BYŁEM ZASKOCZONY PROFESJONALNYM PODEJŚCIEM I MIŁĄ OBSŁUGĄ , DODAM ,ŻE W TYM SAMYM DNIU BYŁEM W BILCZY , ALE TAM NAWET NIE ZAJRZANO MI DO BUZI , TYLKO DOSTAŁEM RECEPTĘ , OBECNIE JESTEM PACJENTEM PANI DOKTOR ,PANI DOKTOR PROSZE SIE NIE PRZEJMOWAĆ TYMI BZDURAMI , BO TO NAJPEWNIEJ JAKAŚ KONKURENCJA , TYLKO ROBIĆ SWOJE , JEST PANI SWIETNYM FACHOWCEM I DOBRYM , MIŁYM CZŁOWIEKIEM, POZDRAWIAM PAWEŁ

AKURAT TAK SIĘ SKŁADA ,ŻE JESTEM PACJENTEM PANI DOKTOR OD DŁUGIEGO CZASU I NIE MOGĘ SIĘ ZGODZIĆ, ŻE PRÓCHNICA JEST TRAKTOWANA PRZEZ NIĄ JAKO PRZEBARWIENIA , MOŻE WŁAŚNIE W PRZECIWIEŃSTWIE DO INNYCH LEKARZY PANI DOKTOR NIE NACIĄGA PACJENTÓW NA KOSZTY I NIE LECZY PLAMEK , KTÓRYCH NIE TRZEBA LECZYĆ

wszystko elegancko, ale mam wrażenie, że jest nie dokładna, nie zauważyła wielkiej czarnej dziury z boku zęba, zaleczyła go z góry tylko, dopiero jak jej powiedziałam że jest jeszcze nie doleczony to dopiero wyleczyłą go całkowicie. mam dziurę między zębami, ewidentnie próchnica a ona powiedziała, że to przebarwienie, wielka czarna dziura-przebarwieniem. Zalecam ostrożność, Pani jest bardzo sympatyczna i dużo mówi i wyjaśnia jednak patrząc na owoce pracy tej pani mam duże wątpliwości.Powiedziałam o miejscach, gdzie wcześniejsi stomatolodzy mówili, że są do zaleczenia a ona stwierdziła przebarwienia. Pani wzbudza zaufanie ale tylko na początku. NIe wiem czy widząc dziury w zębach chcielibyście usłyszeć, że to przebarwienia niekonieczne do obróbki.

BYŁEM Z DZIECKIEM PÓŹNO W NOCY, CÓRKA PANIKOWAŁA, BARDZO PANIKOWAŁA JAK KAŻDE DZIECKO. DZIECKO ZOSTAŁO WYCISZONE PRZEZ PANIĄ DOKTOR ZABIEG ZOSTAŁ WYKONANY W PEŁNI POMYŚLNIE. NIE ZGADZAM Z TĄ OPINIĄ. TRZEBA BYŁO DBAĆ O ZĘBY, JAKIM TRZEBA BYĆ PASTUCHEM BY DOPROWADZIĆ DO TAKIEGO STANU ZAPALNEGO.

Wizyta w całodobowej poradni w Kielcach była jednym, wielkim nieporozumieniem. Lekarz nie potrafi podstawowych zabiegów takich jak odbarczenie ropy z zęba. Jednogłośne stwierdzanie braku możliwości odratowania zęba to dla tej Pani chyba codzienność. U innego lekarza kilka godzin później odbarczenie zęba to była pierwsza czynność i do tego skuteczna. Ząb uratowany. u innego dentysty.

polecam wszystkim, bardzo profesjonalnie, bardzo miła babka, pojechałam ponieważ koleżanka leczy sobie zęby, wiele razy opowiadała że indywidualne, miłe podejście tego lekarza do pacjenta. A CO NAJWAŻNIEJSZE TO SATYSFAKCJA PODWÓJNA.

POLECAM PANIĄ DOKTOR WSZYSTKIM, MA DOBRE PODEJŚCIE DO PACJENTA, JEST MIŁA,KOMPETENTNA,BARDZO DOBRZE LECZY, A PRZY TYM NIEDROGA W PORÓWNANIU Z INNYMI