lekarz Agata Tarnowska

Życzliwa i bardzo profesjonalna lekarka, z empatycznym i rzeczowym nastawieniem do pacjentki. Bardzo polecam!

Witam, z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor. Fantastyczna osoba, oddana w pełni swojej pracy a nade wszystko mega profesjonalna. Widać już po pierwszej wizycie, że to lekarz z powołania, szczery, sumienny i oddany pacjentowi. Jako ginekolog cudowna osoba, starająca się jak najlepiej pomóc, a mało tego 😊 u Pani Doktor można wykonać szereg zabiegów na piękną sylwetkę, które polecam, efekty murowane ❤️. Dla osób, które całe życie borykają się z wdowim garbem, gdzie ani masaż, ani schudnięcie nie usuwa tego okropnego defektu zabieg kriolipazy daje niesamowity efekt, gdzie już po pierwszym zabiegu człowiek z radością patrzy w lustro. Polecam gorąco Panią Doktor.

Wizyta pozostawia wiele do życzenia ... dla Pani doktor chyba tylko swój wygląd jest ważny plus wymuszona luźna atmosfera. Niestety pacjentkom akurat na tym nie zależy najbardziej. Nie polecam

Pani doktor jest bardzo kompetentną i miłą osobą, w jej towarzystwie zawsze czuję sie komfortowo, z czym wcześniej miałam problem.

Ekspresowa wizyta z wykonaniem zabiegu, bez specjalnego zainteresowania pacjentem. W moim odczuciu bez własnej wiedzy na temat zabiegu i przygotowanych pytań nie ma co liczyć na szczegółową wiedzę i wsparcie. Pani doktor odpowiada na wszystkie pytania konkretnie, choć czasami z lekką ironią. Brak przedstawienia pacjentowi potencjalnych powikłań po zabiegu, które po zabiegu pojawiły się. Widać doświadczenie lekarki w sprawności wykonania zabiegu. Pani doktor zwracała się do mnie po imieniu, co tworzyło troszkę dziwną atmosferę. Źle nie jest, ale super też nie.

Stanowczo nie polecam. Wizyta ekspresowa, Pani doktor nie miala nawet czasu by do konca wysluchac objawow. Czasu na skorzystanie z toalety tez nie ma gdyz wchodzi sie z ulicy prosto do gabinetu. Wywiadu praktycznie brak, badanie przeprowadzone z predkoscia swiatla. Coz z tego ze gabinet piekny jak lekarz nie bardzo zainteresowany pacjentem. I zwraca sie po imieniu co mi akurat przeszkadza.

Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam. Wykonywałam laser dwukrotnie. Mam złe doświadczenia w tym temacie z innego gabinetu. Tutaj odbyło się to absolutnie bezboleśnie a podejście do pacjentki mistrzostwo świata. Tak mnie pani doktor zagadała, ze nie zdążyłam się spiąć a było po wszystkim. To jest przykład, że można swoją prace wykonywać z przyjemnością.

Bardzo polecam. Uprzejmość, uśmiech idzie w równej parze z kompetencjami. Bardzo dobry, rzeczowy, doświadczony lekarz. Bardzo dobry kontakt z pacjentka.

Polecam w 100% Panią Doktor. Jest zaangażowana, kompetentna i miła. W prosty sposób wyjaśnia wszelkie wątpliwości i odpowiada na wszystkie niepokojące nas pytania. Potrafi świetnie doradzić. W gabinecie super atmosfera, zero spięcia. Oby więcej takich lekarzy z powołania!!!

Pani Doktor jest bardzo kompletnym lekarzem. W kontakcie z pacjentka wyróżnia się szacunkiem i empatia. Jest zainteresowana i zaangażowana w fachowe i rzetelne prowadzenie diagnostyki, leczenia jak i ciąży. Polecam.