lekarz Agata Walęcka

Bardzo dobra Pani doktor, posłucha, zbada, wytłumaczy, nie lekceważy. Nie pogania, choć na korytarzu długa kolejka. Powie jakie zrobić badania i gdzie ewentualnie się udać. Super babka z poczuciem humoru. Polecam wszystkim którzy szukają dobrego i nie patetycznego lekarza.

konował - powinna na roli pracować , a nie zajmować się profesją o której nie ma pojęcia. Moje dziecko niemal straciło życie przez jej niekompetencję. Dobrze , że kierowana intuicja pojechałam do szpitala wrocławskiego. Tam szybko i właściwie udzielona pomoc pomogła mi urodzić zdrowe dziecko.