lekarz Agata Wcześniak

Lekarz rodzinny

Wspaniały lekarz,wspaniały człowiek.Wielka wiedza i kompetencje.W sposób zrozumiały wyjaśnia stan zdrowia i metody leczenia.Wrażliwość na chorego.Dziękuję.

Pani Doktor jest jedną z niewielu wspaniałych, życzliwych i prawdziwych lekarzy z powołania. Zawsze pomocna, dobrze trafiająca z diagnozą. Jestem osobą chorą przewlekle po ciężkiej operacji. Dzięki Pani Doktor w miarę funkcjonuję. Jest to wspaniała osoba, prawdziwy lekarz, którego zadaniem jest niesienie pomocy chorym.

Pani dr Agata Wcześniak jest moją ukochaną lekarką, mam do Niej zaufanie i darzę Ją szacunkiem.Wszelkie decyzje innych lekarzy konsultuję z Panią Doktor. Nie polecam innym osobom .... Pani Doktor będzie wówczas miała więcej czasu dla mnie!

Bardzo mi się podoba leczenie Tej Pani . Byłam dziś na dyżurze na ul. Czumy. Nikt do tej pory nie powiedział mi, że nie leczy się Gripeksem przy nadciśnieniu. Dziś to usłyszałam. Nie traktuje pacjenta jak zło konieczne. To prawdziwy lekarz

Przez 2 miesiące leżałam w łóżku z powodu różnych infekcji i z każdą nową było gorzej. Doktor doprowadziła mnie do normalnego stanu. :)

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Warszawa"?

Praktyka Lekarzy Rodzinnych "ORLIK" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ostrobramska 101