lek. dent. Agata Wiechecka

Jestem miło zaskoczona - miło tak młodego wieku Pani Doktor zdaje się bardzo fachowo podchodzić do pacjenta. Na pewno jeszcze się spotkamy :)

Muszę przyznać, że byłem bardzo miło zaskoczony, zarówno w czasie jak i po wizycie. Pani Doktor dokładnie wypytała mnie o powód mej wizyty, po czym wyczerpująco (jak dla mnie, laika) przedstawiała mi co i jak trzeba by uczynić. Jak rzekła, tak zrobiła. Sprawnie, bez zbędnych ceregieli. Prace prowadziła bez znieczulenia (choć proponowała, to odmówiłem, bo po co mają mnie kłuć, skoro się do wiercenia zabierają...) i dało się je przeżyć bez jakiegokolwiek problemu. Po wszystkim Pani Doktor przejrzała raz jeszcze zębostan i stwierdziła, że jak wszystko będzie OK, to do kontroli za... pół roku! Czytającym te słów kilka Panią Doktor polecam, samej zaś Pani Doktor raz jeszcze z uśmiechem dziękuję. Pilot

bardzo miła, kompetentna dentystka. jak najbardziej polecam.

bardzo miła, kompetentna dentystka. jak najbardziej polecam.

fachowość, otwartość, wrażliwość. super

fachowość, otwartość, wrażliwość. super