lek. dent. Agata Wikarska

Gabinet dr Wikarskiej jest godny polecenia.Profesjonalna i kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie. Dbałość i dokładność w każdym calu.Pani dr bardzo skrupulatnie tłumaczy każdą kwesite,podziwaim też niesamowitą cierpliwość do najmłodszych pacjentów.

Profesjonalizm w każdym calu, obsługa apacjanta na najwyższym poziomie. Nowoczesny gabinet w ktorym co wizytę obserwuje jakis nowy sprzęt i nowe technologie. Każdy zabieg jakiemu sie poddaje jest maksymalnie i mozliwie bezbólowy i bezstresowy. Chodzimy tam całą rodziną. Szczerze polecam!!!

Czytam kilka z poniższych opinii i przyznam, iż jestem zaskoczony kilkoma złośliwościami. Leczę się tu kilka lat wraz z całą rodziną i jakoś nie narzekamy. Wręcz przeciwnie. Szalenie miły personel, kompetentni lekarze. Bardzo dobre wyposażenie. Ilekroć przyjdę do przychodni zawsze coś nowego. A co do cen, jeden wybiera plombę inny koronę, każdy ma wybór. Ja preferuję rozwiązania wieloletnie, dlatego też jestem zadowolony. Zresztą wydaje mi się że ceny są całkiem umiarkowane, za leczenie kanałowe pod mikroskopem wraz z rentgenem zapłaciłem ostatnio chyba 600 zł. Moi znajomi w innym gabinecie płacili 1000. Bardzo gorąco zachęcam.

Zdecydowanie nie polecam usług w tym gabinecie. Pani doktor leczyła mi zdrowego zęba, gdy tymczasem obok był ząb ze znaczną pruchnicą. Komentarze na temat higieny jamy ustnej..... Komentarz typu: "Udało nam się załatwić problem na jednej wizycie, lecz normalnie powinna Pani przyść na dwie...." i kasuje zamiast 200 zł to 400 zł.

Ja jestem zadowolona z opieki Pani Doktor. Polecam. Nie jest to zaklejaczka dziur za 100 zł plomba, ale lekarz widzący problem kompleksowo. Na miejscu jest panorama, kamera , mikroskop. Ciekawa diagnostyka. Nigdy nie czułam się na nic naciągnięta, zawsze jednak otrzymałam pełną informację o możliwościach. Aktualnie jestem po zaaplikowaniu implanta. Zabieg przeszedł rewelacyjnie, bez najmniejszych powikłań, bólu. Do gabinetu chodzi niemal cała moja rodzina mąż, córka, siostra i jeszcze kilka osób. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6