lek. dent. Agata Wikarska

Gorąco polecam panią dr Agatę Wikarską. Miałam poważne problemy stomatologiczne. Pani dr wraz ze swoim zespołem w bardzo profesjonalny sposób zajęła się mną. Cały zespół, z którym pani doktor pracuje, to profesjonaliści na najwyższym poziomie - są nie tylko dobrzy w swoim fachu, ale też bardzo uprzejmi i życzliwi. Wysoko oceniam kompleksowe podejście do leczenia oraz przestrzeganie czystości i dbałość o estetykę w całej przychodni. Jestem pełna uznania dla pani doktor.

Pani dr.Agata Wikarska to bardzo wysokiej klasy lekarz.Dba o każdy szczegół.Miałam wykonaną protezę ,umocowaną na implantach.Zabieg wykonany idealnie.Bardzo dobre,cierpliwe podejście do pacjenta.Z całego serca mogę polecić dr.Agatę Wikarską,oraz przecudowny personel❤

Pani Doktor Agata Wikarska to wysokiej klasy specjalista, niezwykle fachowa i w każdym calu profesjonalna. Przy tym wszystkim nadzwyczaj uprzejma, zawsze z uśmiechem dla pacjenta. Na podkreślenie zasługuje też bardzo uprzejma obsługa i wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt. Z całego serca polecam ❤️

Wspaniała i bardzo kompetentna Pani Agata Wikarska. Wysokiej klasy sprzęt i fachowa obsługa sprawiają, że z każdej wizyty wychodzę bardzo zadowolona i z pięknym uśmiechem. Wielki szacunek dla Pani Agaty jako człowieka i lekarza 👌

Pani dr Agata Wikarska to nie tylko najwyższej klasy stomatolog, bardzo zaangażowana w pracę ale również osoba, która ma przecudowne podejście do pacjenta. W moim przypadku wykonała wspaniałą pracę umocowania protezy na implantach i tzw. belkach. Dzięki temu zabiegowi mój komfort życia jest nie do oceniania ❤️ Pani doktor stałe podnosi swoje kwalifikacje i dzięki temu używa najnowszych i najlepszych metod leczenia dostosowanych indywidualnie do każdego pacjenta. Wielki Szacunek 🌹

Moje problemy stomatologiczne, mimo leczenia zachowawczego i regularnych wizyt u dentysty wraz z wiekiem zaczęły się nasilać. Jednak to dopiero Pani dr Agata Wikarska, gdy do Stom-Med trafiłam kiedyś przez przypadek, uświadomiła mi, że w przyszłości mogę mieć problemy i powiedziała mi na czym one polegają (problem nadmiernego ścierania zębów i in.) Pani dr jest profesjonalistką w każdym calu. Wszystko dobrze wytłumaczy, dba o to, ażeby dana praca stomatologiczna była wykonana porządnie i starannie. Posiada duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje, dba o zachowanie jak najwyższych standardów, o czym przekonałam się osobiście. W Stom-Med pracują dobrze wykwalifikowani specjaliści; większość zabiegów wykonywana jest w asyście innego, a kiedy trzeba to i dwóch innych stomatologów. Nawet, wydawałoby się, najtrudniejsze zabiegi są bezbolesne (skuteczne środki znieczulające), a wszelki dyskomfort jest łagodzony przez bardzo miłe i fachowe podejście personelu. Przychodnia Stom-Med wyposażona jest w nowoczesny sprzęt medyczny, korzysta z najnowszych osiągnięć techniki stomatologicznej oraz współpracuje z najlepszymi specjalistami w dziedzinie protetyki. Owszem, ceny są wysokie, ale jakość usługi również.

Gabinet dr Wikarskiej jest godny polecenia.Profesjonalna i kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie. Dbałość i dokładność w każdym calu.Pani dr bardzo skrupulatnie tłumaczy każdą kwesite,podziwaim też niesamowitą cierpliwość do najmłodszych pacjentów.

Profesjonalizm w każdym calu, obsługa apacjanta na najwyższym poziomie. Nowoczesny gabinet w ktorym co wizytę obserwuje jakis nowy sprzęt i nowe technologie. Każdy zabieg jakiemu sie poddaje jest maksymalnie i mozliwie bezbólowy i bezstresowy. Chodzimy tam całą rodziną. Szczerze polecam!!!

Czytam kilka z poniższych opinii i przyznam, iż jestem zaskoczony kilkoma złośliwościami. Leczę się tu kilka lat wraz z całą rodziną i jakoś nie narzekamy. Wręcz przeciwnie. Szalenie miły personel, kompetentni lekarze. Bardzo dobre wyposażenie. Ilekroć przyjdę do przychodni zawsze coś nowego. A co do cen, jeden wybiera plombę inny koronę, każdy ma wybór. Ja preferuję rozwiązania wieloletnie, dlatego też jestem zadowolony. Zresztą wydaje mi się że ceny są całkiem umiarkowane, za leczenie kanałowe pod mikroskopem wraz z rentgenem zapłaciłem ostatnio chyba 600 zł. Moi znajomi w innym gabinecie płacili 1000. Bardzo gorąco zachęcam.