dr n. med. Agata Włodek

Neurolog

3,7
3,9
3,9

Pani doktor w moim odczuciu jest osobą chłodną. Przyszłam na wizytę prywatna w szpitalu wojewódzkim i mimo że zapłacilam za wizytę czułam się na niej jak...sama nie wiem. Jakbym była niechciana. 10 razy usłyszałam że to wizyta komercyjna. Pani doktor odbębniła przyjecie pacjenta. Słyszałam same pochwały o Pani doktor ale to bylo kiedy przyjmowała w innym miejscu. Teraz pewnie po połowie dzieki się ze szpitalem i w nosie ma pacjentów. To co mi powiedziała to wyczytałam w necie- 100 zł za konsultację.

Jestem żywym przykładem na to jak dobrym lekarzem jest Pani dr.Włodek , przez rok cierpiałem i szukałem lekarza który by mnie wyleczył (lublin warszawa olsztyn ), wszyscy bagatelizowali moje bóle i dolegliwości , Pani Doktor postawiła trafną diagnozę w trzy dni , polecam , i Dziękuję z całego serca

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Fachowiec w swojej branzy. Niesie pomoc potrzebującym. Rodzinne nawyki lekarskie.

Jest to lekarz z powołania, najlepsza jaką udało mi się spotkać. Dla Pani doktor liczy się dobro pacjenta a nie tylko kasa, doświadczyłam to na własnej skórze. Kompetentna, wiarygodna

czy robicie cenzurę na polecenie dr Włodek i wystawiacie tylko zamówione pochlebne opinie? Napisałem własną obiektywną opinię o tej lekarce i nie została zamieszczona. Wasz serwis jest sponsorowany.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Siedlce"?

Anna Witkowska

ulica Kościuszki 215
NZOZ "RAD-MED" Przychodnia Lekarzy Rodzinnych
ul. Siedlecka 20A
Łosice
N Z O Z Specjalistyczna Przychodnia Okulistyczna R.Dmowska i Partnerzy - Lekarze
Starowiejska 30
Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce
Centrum Medyczno Diagnostyczne Sp. z.o.o.
ulica Niklowa 9
ul. Długa 22 a
Sokołów Podlaski
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS"
Kilińskiego 34
Siedlce
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Eskulap" Przychodnia Lekarzy Rodzinnych z/s w Łosicach
Narutowicza 5
Łosice
Przychodnia
Wałowa 1
Siedlce
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Okulistyka s.c. w Sokołowie Podlaskim - Lecznictwo szpitalne
Ks. Jana Bosko 5
Sokołów Podlaski