dr n. med. Agnieszka A. Krawczykdr n. med. Agnieszka A. Krawczyk - zdjęcie profilowe

dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

Chirurg ogólny, Flebolog, Medycyna estetyczna

Średnia ocen:5/5

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończyła w 1997 roku, uzyskując dyplom lekarza. Po ukończeniu studiów przez 10 lat pracowała w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Dzieciątka Jezus-Centrum Leczenia Obrażeń, pod kierownictwem Prof. Wojciecha Rowińskiego, w której ukończyła specjalizację z chirurgii ogólnej i obroniła doktorat z medycyny pod opieką Prof. Zbigniewa Wierzbickiego. Równolegle od końca studiów pracowała w Centrum Organizacyjno-Koordynacyjnym ds. Transplantacji pod kierownictwem Prof. Janusza Wałaszewskiego, gdzie odpowiadała za programy i kontakty międzynarodowe.

Po zakończeniu specjalizacji podjęła studia podyplomowe w najstarszej w Polsce Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej, którą ukończyła w 2009 roku z wyróżnieniem, uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej.

Przez kilka ostatnich lat pracowała w Warszawie jako flebolog, zajmujący się ultrasonograficzną diagnostyką naczyń, nieoperacyjnym leczeniem niewydolności żylnej oraz szkoleniem lekarzy w zakresie diagnostyki dopplerowskiej i wykonywania zabiegów skleroterapii. Równocześnie pracowała jako lekarz medycyny estetycznej w kilku gabinetach w Warszawie. Jako jedna z pierwszych 96 lekarzy w Polsce posiada certyfikat, potwierdzający jej kwalifikacje w zakresie medycyny estetycznej.

Znajomość języków obcych:
Angielski - biegle

Wykonywane badania:
- USG Doppler żył kończyn dolnych,
Dermatoskopia zmian barwnikowych

07.03.2013

wszystko spoko. moge polecic z czystym sumieniem.

wszystko spoko. moge polecic z czystym sumieniem.

22.09.2012

mam 100% zaufanie. swietna lekarka! kompetentna, mila, wszystko tlumaczy, rewelacyjne podejscie do pacjenta. nie ma lepszego lekarza od pani doktor!

28.11.2011

Ja chodzę tylko do niej. Mam po prostu pełne zaufanie, bo pomogła mi nie tylko z żylakami. Świetny lekarz

26.02.2011

Bardzo miła i profesjonalnie podchodzaca do problemu. polecam.

Bardzo miła i profesjonalnie podchodzaca do problemu. polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44