lekarz Agnieszka Antes-Kuliga

Jak dla mnie PERFEKCJA jakość usług doskonała, od kilku lat lecze zęby u pani doktor i wszystko jest na najwyższym poziomie no i cena dużoooo niższa niż u innych. Pani doktor zwraca wyjątkową uwagę na to by pacjenta nic nie bolało- dla mnie wzór delikatności i podejścia do pacjenta. POLECAM

Najlepszą opinią dla Pani Agnieszki jest wg mnie jest to, że moje kilkuletnie dzieci lubią chodzić do dentysty! Dodam, że znieczulenie jest używane tylko wtedy kiedy jest faktycznie potrzebne. Sposób leczenia dobrany jest tak, by mimo niezastosowania znieczulenia ból ograniczyć do minimum. Niedogodnością mogą być długie terminy oczekiwania, co tylko potwierdza bardzo wysoką ocenę Pani Agnieszki przez pacjentów.

Pani Antes to, moim zdaniem, bardzo dobry i profesjonalny stomatolog. A ceny za usługi są znacznie niższe jak w innych gabinetach. Polecam każdemu!!!