dr n. med. Agnieszka Bała

Internista

PANI DOKTOR Z PRAWDZIWEGO POWOŁANIA!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER SPECJALISTA, PRZEMIŁA, TRAFNIE STAWIA DIAGNOZĘ.

Bardzo dobre wrażenie. Kompetencja i uprzejmość w jednym. Jako chora odczułam, że ktoś faktycznie interesuje się moim problemem, a nie zalicza wizytę. Polecam.

Bardzo dobre wrażenie. Kompetencja i uprzejmość w jednym.
Polecam.

w zasadzie uratowała mi życie po "działniach" p. dr Onufrzak. Przemiła, kompetentna, oddana, sympatyczna, bez zbędnego dystansu. Odpowie na każde pytanie laika, wszystko wyjaśnia, bardzo troszczy się o pacjenta. Super!

Mądra i skuteczna, miła, kulturalna,Budząca zaufanie, świetnie tłumacząca tak chorobę, jak wybrany sposób leczenia, mająca dość czasu i ...uśmiechu dla pacjenta.SUPER!

Bardzo fachowa i miła od razu wzbudza zaufanie. Zleciła odpowiednie badania, jako jedyna trafnie rozpoznała boreliozę i zastosowała odpowiednią terapię

Wciąż poszukujesz "Internista Łódź"?

Parzęczewska 36/69
95-100 Zgierz