mgr Agnieszka Balicka

Psycholog, Psychoterapeuta

Pani Agnieszka jest/była moim terapeutą od roku. Zdecydowanie to najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu! Początki nie były łatwe, ponieważ ciężko było przyjąć do siebie, że to co do tej pory zbudowałem to jedna wielka iluzja. Pani Agnieszka rozmawiając ze mną dała mi szanse na spojrzenie z drógiej strony i pomogła wszystko poukładać na nowo i dzięki temu życie moje stało się o wiele lepsze. !!! Dziękuje bardzo Pani Agnieszko raz jeszcze i polecam tego specjaliste!!!

Dziękuje bardzo Pani Agnieszko raz jeszcze i polecam tego specjaliste!!!

Polecam z całego serca psychoterapeutkę Agnieszkę Balicką. Bije od niej profesjonalizm, wiedza i duże doświadczenie. Byłam w terapii u Pani Agnieszki 7 miesięcy. Uważam, że nie mogłem lepiej trafić jak właśnie do Pani.

Pani Agnieszka Balicka to ciepła i pełna zrozumienia psychoterapeutka. Przy jej wsparciu pokonałam trudne momenty w swoim życiu. Lubiłam spotykać się z Panią Agnieszką, to był bardzo dobry czas a efekty spotkań są ze mną do dzisiaj ;-) DZIĘKUJE !!!

Pani Agnieszka od samego początku naszych spotkań ujęła mnie swoją empatią, ciepłem i zaangażowaniem. Jest terapeutą wzbudzającym zaufanie, profesjonalna -bezpiecznie się z nią czułem rozmawiając o swoim życiu i problemach, które wtedy były nie do pokonania – teraz jest dobrze (może nawet bardzo), problemy rozwiązane a życie przyjemniejsze. Pozdrawiam i polecam!!! Piotr

Panią Agnieszkę poleciła mi koleżanka, która korzystała z jej pomocy kilka miesięcy wcześniej. Postanowiłam spróbować i to była bardzo dobra decyzja. Ale od początku moje problemy w domu z samą sobą, problemy w pracy zaczęły mnie przerastać, nie dawałam sobie z nimi już rady. szukałam pomocy w różnych miejscach, zaczęłam nawet wątpić czy znajdę pomoc i tak z polecenia trafiłam do pani magister. Niesamowicie pozytywne zaskoczenie już po pierwszym spotkaniu, zupełnie inne podejście do przychodzącego pacjenta. Miałam wrażenie że rozmawiam z przyjaciółką której mogę zaufać bo wie co robi i wierzy we mnie z całych sił. P-O-L-E-C-A-M !!!

Wciąż poszukujesz "Psycholog Lublin"?

COZL
20-090 Lublin

mgr
Katarzyna Stadejek

Psychoterapeuta
Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej
Lublin, ul.I Armii Wojska Polskiego 5/5b
20-078 Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin