lekarz Agnieszka Balińska

Polecam panią Doktor z całego serca leczy od bardzo Dawna całą moja rodzinę. Dzięki pani Doktor mam wspaniałego synka. Co prawda byłam po in vitro ale to pani doktor od pierwszego dnia transferu zajęła się mną i poprowadziła moja ciążę bez żadnego zarzutu urodziłam zdrowego synka. Polecam osobą które mają problemy z zajściem lub donoszeniem ciąży.☺️

Polecam osobą które mają problemy z zajściem lub donoszeniem ciąży.☺️

Pani doktor to lekarz którego radzę omijać szerokim łukiem. Przez panią doktor wylądowałam w szpitalu. Kiedy widziała mnie w szpitalu nic mi nie pomogła tylko unikała mnie na oddziale. Odradzam z całego serca.

Ja polecam Panią Doktor z całego mojego serca. Po poronieniu i 1.5 roku starań, udało mi się zajść w ciążę już w 1 cyklu starań. To wyłączie tylko zasługa Pani Doktor, to dzięki jej opiece i zaangażowaniu przez cały czas trwania ciąży, dzisiaj mogę cieszyć się z daru macierzyństwa i obecności koło mnie mojego zdrowego dzidziusia.

Jest to najlepszy lekarz dzięki tej pani doktor donosiłam ciążę oraz dzięki niej moje szczęście ma już 12 lat . Jestem osobą bardzo schorowaną i ta pani to mój anioł . Do końca życia będę jej wdzięczna.

Przyszłam do niej na rutynową wizytę i zdiagnozowała mi torbiele na jajniku. Powiedziała, że mogę być bezpłodna przez to i przepisała leki antykoncepcyjne. Bardzo miła była nie powiem, ale przejęłam się tym wszystkim mocno, płakałam chodziłam przybita, aż ktoś mi powiedział, jaka z niej słaba lekarka i poszłam na inną wizytę- okazało się, że jestem zdrowa jak ryba- zdębiałam, poszłam do 3go lekarza i do szpitala i okazało się, że jestem zdrowa. A pamiętam jak mi jeszcze na usg pokazywała, że o tu.. to szare to pani torbiel. ODRADZAM SERDECZNIE!!! Chyba, że ktoś szuka mocnych wrażeń.

Osoba niesłowna, nie otrzymałam wyniku od kilku iesięcy, zwodzi pacjentów, obiecuje bez konca nie otrzymując dane słowa. Albo ewidentna złośliwość lub zagubienie wyniku lub po prostu nie dała materiału do badania. Wykluczam brak pamięci bo tę posiada bardzo dobrą. Nie wiem co mam myśleć, czy zniechęca mnie do siebie czy próbuje odwlec sprawę dla zapomnienia ?? Waham się nad zmianą lekarza... Nie wiem co mysleć bom koleżanka miała ten sam problem co ja i Ona zrezygnowała za niesłowność tej pani doktor. Pozdrawiam i życzę tej Pani aby zastanowiła się nad ...

Nie wiem co mam myśleć, czy zniechęca mnie do siebie czy próbuje odwlec sprawę dla zapomnienia ?? Waham się nad zmianą lekarza... Nie wiem co mysleć bom koleżanka miała ten sam problem co ja i Ona zrezygnowała za niesłowność tej pani doktor. Pozdrawiam i życzę tej Pani aby zastanowiła się nad negatywnymi postami w Jej sprawie.

Na początku pragnę powiedzieć, że jestem rozczarowana skalą oceniania! Moim zdaniem dobroć i kompetencje Pani dr Balińskiej zdecydowanie wykraczają poza skalę. Jest tak cudowną kobietą, tak fachowo doradza i nigdy( mimo pełnej poczekalni ) nie odmawia pomocy! dr Balińska zasługuje na medal! Dzięki niej wczoraj mój synek świętował swoje drugie urodziny, mimo tego iż nikt nie dawał mu szans przyjścia na świat. Jedynie mądrość, cierpliwość i wiara Pani dr Balińskiej dawała mi siłę i nadzieję. Pani doktor od samego początku do końca była cudowna, zawsze mogłam na dr Balińską liczyć! ...

Na początku pragnę powiedzieć, że jestem rozczarowana skalą oceniania!
dr Balińska zasługuje na medal!
Pani doktor od samego początku do końca była cudowna, zawsze mogłam na dr Balińską liczyć! Mimo tego iż moja ciąża nie należała do najłatwiejszych dzięki pani Balińskiej wspominam ten czas cudownie.
dr Balińska to nie tylko profesjonalistka ale również cudowna ciepła kobieta.
Bardzo gorąco polecam dr Balińską

Jestem święcie przekonana, iż wszystkie negatywne komentarze są autorstwa zazdrośników, a w większości ''kolegów po fachu'', którzy nie mają żadnych pacjentek. U Pani dr Balińskiej kolejki nie mają końca, jest genialnym lekarzem z powołania. Niesamowicie mądra, pomocna, cierpliwa, uratowała życie wielu dzieciom i kobietom. POLECAM!

Niestety, bardzo zawiodłam się. Leczyłam u tej pani przewlekłą infekcję. Obiecała mi mnóstwo przeróżnych badań - materiał oczywiście był pobierany, ale wyników nigdy nie widziałam na papierze. Oczywiście płaciłam za te wszystkie badania i za każdą wizytę. Poza tym przeróżne - bardzo drogie - leki, które pogłębiały moje schorzenie. Co dziwne, po każdej wizycie i badaniu w gabinecie (sprawiającym wrażenie niezbyt czystego) objawy infekcji zaostrzały się. Na szczęście w porę się zorientowałam i zmieniłam lekarza. Trafiłam na człowieka na pewno nie tak gadatliwego i uprzejmego jak pani Balińska, czasem był wręcz nieprzyjemny, ale wyleczył mnie, m.in. odstawiając wszystkie drogie leki. Po całej tej przygodzie z panią Balińską straciłam zaufanie do lekarzy, którzy tylko potrafią pięknie, "mądrze" mówić, wiele obiecywać i popisywać się swoją "wiedzą - niewiedzą" fachową. Straciłam również bardzo dużo pieniędzy i zdrowia.

Witam, odwiedzam gabinet p.doktor Balińskiej od 14 roku życia kiedy byłam jeszcze dziewicą .. Jako b.młoda osoba nie mająca odniesienia do innych ginekologów nabrałam natychmiastowego zaufania do p.doktor . Obecnie mam 24 lata i tylko przez studia w innym mieście miałam okazję odwiedzić innych lekarzy ginekol. ,cieszących się zresztą na forum dobrą opinią . Polecam doktor Balińską młodym dziewczynom wkraczającym w czas pierwszych miesiączek bo pierwsza wizyta małej kobietki u ginekologa to bardzo ważny moment i od niego najczęściej zależy jak w przyszłości będzie dbać o siebie za pomocą kontroli lekarskich .
W chwili obecnej jestem w 6tym miesiącu ciąży i wyprowadziła mnie z początkowych komplikacji . Uważam ,że nie tylko łączy w sobie przyjazne cechy charakteru ale i profesjonalizm Cieszę się ,że pozostałam jej wierna ..
Nie sugerowałabym się negatywnymi opiniami . Dużo w nich zazdrości - inaczej nie potrafię ich skomentować