mgr Agnieszka Balla

Psycholog dziecięcy

Pani Agnieszka stosuje niesamowite metody pracy z młodzieżą. Potrafi pomóc w najtrudniejszych sytuacjach życiowych, zmotywować do działania i zmienić nastawienie do świata. To doskonały psycholog, a ponadto wspaniała, inteligentna kobieta o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Gorąco polecam kontakt z p.Agnieszką Ballą wszystkim, którzy są w potrzebie.

Pani Agnieszka jest psychologiem godnym polecenia. Zdobyła nasze zaufanie swoim profesjonalizmem i doświadczeniem. Jest osobą konkretną i szczerą, a przy tym bardzo inteligentną i oczytaną kobietą. Potrafi rozmawiać z dzieckiem rzeczowo a zarazem delikatnie w zależności od wieku i aktualnej kondycji psychicznej. Pomimo, że jest bardzo sympatyczna i miła szybko buduje autorytet co jest istotne zwłaszcza jeśli chodzi o nastolatków. Mój syn bardzo ceni sobie spotkania z Panią Agnieszką, a jest młodym Aspergerowcem z problemami ,więc nie tak łatwo do niego trafić a jednak tej psycholog się udało. Bardzo wsparła nas -rodziców swoimi cennymi uwagami i wskazówkami. Rodzice nie oczekujcie, że specjalista wykona za nas cała pracę z „trudnym” dzieckiem. To my na co dzień jesteśmy z naszymi pociechami i musimy egzekwować różne zachowania, wspierać dziecko, przypominać o różnych sytuacjach z terapii aby ona miała sens. A mając pomoc takiego fachowca jak Pani Agnieszka jest to dużo łatwiejsze.

Nigdy nie wierzyłem w psychologów ale dzięki Pani Agnieszce zmieniłem zdanie. Po prostu trzeba trafić na kogoś takiego jak ona, potrafi wytłumaczyć wszystko żeby było zrozumiałe i podpowiedzieć, nakreślić odpowiednie postępowanie żeby wyjść z dołka i znów odważnie spojrzeć przed siebie. Pani Agnieszka jest kompetentna, prosfesjonalnie podchodzi do zagadnień a do tego jest przesympatyczna. Pomogła mi zrozumieć problemy mojego 6 letniego synka i dzięki niej mogę go wspierać. Z czystym sumieniem polecam Panią Agnieszkę naprawdę potrafi pomóc. Dziękuję.

Nie polecam tej Pani! Pani Agnieszka mocno wplata w swoją terapię usposobienie feministyczne oraz teoretyczne podejście do problemu...tym bardziej dzieci, rodziców po rozwodzie. Jest to osoba bez wyobraźni proponująca rozwiązania nieadekwatne do realiów życia jak również nie zagłębia się w problem pacjenta. Moje dziecko po pierwszej wizycie u Pani Agnieszki nie chciało więcej uczestniczyć w terapii, na co Pani "psycholog" powiedziała, cyt. Ja jej nie chcę tutaj u siebie widzieć, do chwili kiedy stan córki się nie poprawi... to jest leczenie??? za takie podejście ta Pani bierze pieniądze??? Dodatkowym przykładem ...

Nie polecam tej Pani!
Pani Agnieszka mocno wplata w swoją terapię usposobienie feministyczne oraz teoretyczne podejście do problemu...tym bardziej dzieci, rodziców po rozwodzie. Jest to osoba bez wyobraźni proponująca rozwiązania nieadekwatne do realiów życia jak również nie zagłębia się w problem pacjenta. Moje dziecko po pierwszej wizycie u Pani Agnieszki nie chciało więcej uczestniczyć w terapii, na co Pani "psycholog" powiedziała, cyt. Ja jej nie chcę tutaj u siebie widzieć, do chwili kiedy stan córki się nie poprawi... to jest leczenie??? za takie podejście ta Pani bierze pieniądze??? Dodatkowym przykładem na to, iż Pani Balla nie posiada duszy psychologa a jedynie "dyplomy", są wypowiedzi tej Pani w TVP. Polecam tej Pani zmianę zawodu na taki gdzie nie będzie miała możliwości wykorzystywania posiadanej teorii :)

Pani Agnieszka jest osobą naprawdę godną polecenia. Nie byłam nastawiona jakoś pozytywnie na spotkanie z psychologiem, ale jego pomoc była mi potrzebna. Dzięki pani Agnieszce nie tylko ,,wyleczyłam'' się, ale i zmieniłam stosunek do życia na nieco bardziej pozytywny. Oprócz kompetencji pani Agnieszka jest osobą, która zaraża wręcz radością z życia. Mając wahania nastrojów, czasami odechciewało mi się w ogóle wstawać z łóżka. Podoba mi się to, że pani Agnieszka potrafi poruszyć inne ważne tematy, nie odbiegając od głównego problemu. Wiele zagadnień przez nią poruszanych, pomogło mi zrozumieć pewne rzeczy i rzuciło nowe światło na niektóre sprawy.
Najpozytywniejsza osoba jaką spotkałam, bardzo profesjonalna i naprawdę potrafiąca zrozumieć nastolatka. Godna polecenia w stu procentach.

Wciąż poszukujesz "Psycholog dziecięcy Legionowo"?

mgr
Andrzej Olszewski