lek. dent. Agnieszka Bojda-Wójcik

Stomatologia zachowawcza

Pani Agnieszka jest bardzo miłą osoba , profesjonalnie podchodzi do każdego zabiegu i wizyty . Jestem pacjentem Pani Agnieszki od 17 może 18 lat i nigdy się nie zawiodłem . Mój syn ma obecnie 19 lat i od malucha jest też pacjentem Pani Agnieszki . Z gabinetu zawsze wychodzimy z szerokim uśmiechem gorąco polecam wizyty i leczenie w klinice Pani Agnieszki dorosłym jak i dzieciom .

Jestem pacjentem Pani Dr Agnieszki około 15 lat (średnio wizyta kontrolna co pół roku). Od początku jestem zachwycony profesjonalizmem , podejściem do pacjenta oraz kulturą osobistą. Jest dla mnie wartością to, że każdorazowo jest dokonywana analiza i interpretacja stanu obecnego uzębienia i zmian które nastąpiły od ostatniej wizyty. Nie ma szkodliwej i kosztownej dla pacjenta nadinterpretacji powstałych zmian. Gorąco polecam.

Pani doktor Agnieszka jest przemiłą i wesołą osobą. Leczę się u niej od lat i nigdy mnie nie zawiodła! Polecam zdecydowanie! Wizyta u Pani Agnieszki to czysta przyjemność:)

Pani dr Agnieszka jest bardzo miłą i ciepłą osobą, z odpowiednim podejściem, jest szczera, nie owija w bawełnę, ale potrafi też pochwalić. Chodzę do niej od dawien dawna i nigdy nie miałam żadnych komplikacji :)

Mam 2 dzieci i za każdym razem kiedy jechałam do Pani doktor moje dzieci się cieszyły:) Pozdrawiam i polecam.

Pani doktor przesympatyczna, leczę się u niej od ponad 8 lat, jak również moje dzieci. Ma wspaniałe do nich podejście! Moja córeczka cieszy się jak idziemy do Pani doktor. Mam do niej ogromne zaufanie. Leczy bardzo dobrze. Polecam, naprawdę.