lekarz Agnieszka Brzozowska

Alergolog, Pediatra

Bardzo miła osoba.Przeprowadza dokładny wywiad i zleca odpowiednie badania przed rozpoczęciem leczenia,widać że to co robi to jej prawdziwa pasja .Jest bardzo cierpliwa i dokładna.Naprawdę godna polecenia.

Rewelacyjna!!!!! Warto do Niej przyjechać.Mój syn jest zachwycony osobą Pani Doktor.Kompetentna,spokojna i życzliwa.Profesjonalnie tłumaczy i nie straszy diagnozą,we wszystkim widzi pozytyw.Więcej takich lekarzy!!!!

Wielki Pozytyw dla Pani Doktor Agnieszki Brzozowskiej:)Lekarz z powołania. Na pierwszą wizytę poszliśmy prywatnie.Wywiad o przebytych chorobach przeprowadzony od początku narodzin dziecka- Pani doktor podeszła do nas jak do ludzi a nie jak do przedmiotów( co niestety zdarza się coraz częściej).Poświęciła nam naprawdę wystarczającą ilość czasu. Na następną wizytę dostaliśmy skierowanie do poradni w szpitalu( już na NFZ). Na szczęście udało się szybciutko wyznaczyć termin. Na miejscu zostaliśmy mile i uprzejmie potraktowani przez P. Agnieszkę :) Zleciła serię badań teraz tylko czekamy na wyniki i postawienie diagnozy :) Wierzymy w Panią Doktor :):) Super podejście do dzieci- moja córcia jak zawsze bała się lekarzy, tak teraz idzie z chęcią do Pani Doktor - bez żadnego buntu :):)

Pani Agnieszka Brzozowska jest lekarzem PROFESJONALISTĄ i na prawdę widać, że to co robi jest jej powołaniem. Pani Agnieszka przeprowadza bardzo dokładny wywiad, wgłębia się w historię choroby, TRAFNIE DIAGNOZUJE i przy tym jest niesamowicie otwarta i po prostu miła (zarówno dla dziecka jak i dla rodziców). Tylko u Pani Agnieszki widziałem aby pediatra rozmawiał z dzieckiem traktując go tak samo poważnie jak rodziców - niesamowite. Nasz Kuba ciągle pokasływał i infekcje ciągnęły się miesiącami. Co najmniej raz w roku mieliśmy kilku(nasto) dniowy pobyt w szpitalu (zapalenie płuc). Inni lekarze (kilku) nie słyszeli nic w płucach i albo dawali jakiś durny syropek albo antybiotyk na odczep się. Pani Agnieszka wyprowadziła Kubę z tego stanu i jesteśmy jej ogromnie wdzięczni. Dodatkowo, choć naszym zdaniem jest już wszytko OK, Pani Agnieszka dalej diagnozuje Kubę bo nie wszystkie wyniki są takie jak powinny być. Pokażcie mi drugiego takiego lekarza. Inna sprawa to organizacja pracy w przychodni w Koperniku (o czym piszą inni) ale przecież to ma się nijak do oceny samej Pani Agnieszki i nie będę o tym pisał.

dr Judym , mój synek który trawił do Pani dr miał z ma 3 lata teraz ma 6 lat i jedyną Pani dr kTrórej się nie boi jest Pani dr Agnieszka super !!!!!

Wciąż poszukujesz "Alergolog Łódź"?

Damed

Homeopata
Novamed Zdrowie
Nowa 16/18
Łódź
GABINET PRZENIESIONY NA UL. NOWĄ !!!!
Zapolskiej 25
Miejska Przychodnia"Lecznicza"