lek. dent. Agnieszka Bulicz-Bocheńska

A ja nie polecam wizyt u tej Pani. Chodziłam do niej jako dziecko, do dziś panicznie boję się dentystów. Nigdy nie dostałam znieczulenia. Nawet prywatnie. Plombowanie, wyrwanie 2 mlecznych zębów (rosły podwójnie). Mimo wszystko zawsze bez znieczulenia. Gdy wypadła mi ogromna plomba z zęba nie dostałam znieczulenia chociaż prosiłam. Ząb bolał mnie już sam z siebie a co dopiero jeszcze w nim wiercić. Zdaniem tej Pani jeśli boli mnie coś takiego to jak ja mam zamiar DZIECI RODZIC.. ząb został zaklejony lekarstwem "i jeśli będzie dalej boleć to kanalowe", już ...

A ja nie polecam wizyt u tej Pani.
Gdy wypadła mi ogromna plomba z zęba nie dostałam znieczulenia chociaż prosiłam. Ząb bolał mnie już sam z siebie a co dopiero jeszcze w nim wiercić. Zdaniem tej Pani jeśli boli mnie coś takiego to jak ja mam zamiar DZIECI RODZIC.. ząb został zaklejony lekarstwem "i jeśli będzie dalej boleć to kanalowe", już nie mówię o jakimkolwiek zdjęciu. Poszłam do innego dentysty, nową plombę mam już od 6 lat.

Wspaniała Pani doktor godna polecenia. Zna sie na rzeczy, bezbolesne wizyty super podejście do dzieci oraz starszych naprawde super