lekarz Agnieszka Bzowska

Polecam P. Doktor z całego serca. Trafiłam do niej przypadkowo i to był naprawdę łut szczęścia. Zaopiekowała się zdrowiem moim, potem mojej córki. Obydwie czujemy się zaopiekowane. P. Doktor jest bardzo empatyczna, zaangażowana w swoją pracę, bardzo profesjonalna, na bieżąco z nowościami w medycynie i w lekach. Nie umiem ubrać w słowa tego, co myślę, ale chciałabym, żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście do swojego zawodu.

Cudowny lakarz przede wszystkim człowiek. Życzliwy i pomocny, empatyczny od początku do końca. U pani dr czujesz się zaopiekowany i najważniejszy. Uśmiecha się i zaprasza po przekroczeniu progu gabinetu. Jasno i cierpliwie wszystko tłumaczy. Leki dobrane i pomagają od razu. Zawsze i wszędzie tylko pani doktor!

Cudowny lakarz przede wszystkim człowiek.
Życzliwy i pomocny, empatyczny od początku do końca.
U pani dr czujesz się zaopiekowany i najważniejszy.
Uśmiecha się i zaprasza po przekroczeniu progu gabinetu.
Jasno i cierpliwie wszystko tłumaczy.
Leki dobrane i pomagają od razu.
Zawsze i wszędzie tylko pani doktor!

Panią dr Agnieszkę polecam wszystkim z czystym sumieniem. Zawsze gotowa pomóc. Wielkie serce dla małych i dużych pacjentów. Poświęca czas, dokładnie wszystko tłumaczy, odpowiada na każde pytanie. Diagnoza zawsze trafna. Widać że pacjent i jego problem jest najważniejszy. Coraz mniej już takich lekarzy. Polecam!!!

Poświęca czas, dokładnie wszystko tłumaczy, odpowiada na każde pytanie.
Diagnoza zawsze trafna.
Widać że pacjent i jego problem jest najważniejszy.
Coraz mniej już takich lekarzy.
Polecam!!!

Pani Doktor jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem o wielkim sercu. Pacjent zawsze jest zaopiekowały, czuje się że jest w gabinecie najważniejszy. Pani dr nie nosi się, jest pełna empatii i zrozumienia dla pacjenta. Wszystko jasno i prosto tłumaczy. Diagnoza zawsze trafiona. Takich lekarzy ze świecą szukać szukać. Polecam z całego serca ! Pani Doktor dużo zdrowia!

Pani Doktor jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem o wielkim sercu.
Pacjent zawsze jest zaopiekowały, czuje się że jest w gabinecie najważniejszy.
Pani dr nie nosi się, jest pełna empatii i zrozumienia dla pacjenta.
Wszystko jasno i prosto tłumaczy.
Diagnoza zawsze trafiona.
Takich lekarzy ze świecą szukać szukać.
Polecam z całego serca !
Pani Doktor dużo zdrowia!

Pani doktor Agnieszka Bzowska. Uratowała mi życie. Zrobiła wszystko bym była zaopiekowana podczas choroby. Teraz leczy mojego męża, dzieci i nadal mnie. Ufam jej w pełni. Poświęca na każdej wizycie całą wiedzę i serce by pomóc pacjentowi. Uważam, że jest najlepszym lekarzem pod słońcem. Polecam każdemu. 😍

Nie polecam Dr. Agneszki Bzowskiej. Lekarz, który nie ma szacunku dla pacjenta, pozwala sobie na postawę wyższości i pogardy. osoba negatywna i nieprofesjonalna!

Nie polecam Dr. Agnieszki Bzowskiej. Lekarz powinien budzić zaufanie i być szczerym oraz potrafić przyznać się do błędów ta Pani tego nie potrafi. Nie polecam.

Pani doktor to wspaniała osoba. Takich lekarzy, którzy poświęcają swój cenny czas dla pacjenta jest coraz mniej. Pani doktor nie dość, że jest przesympatyczna, potrafi w prosty sposób wytłumaczyć chorobę to ma ogromną wiedzę . I tu chylę czoła do Pani doktor ! Nie zawiodłam się . Ja wyobrażam sobie leczyć mojej rodziny u innego lekarza. Pani doktor, życzę Pani wszystkiego najlepszego!

POLECAM!!!!!!!!! Pani Doktor jest bardzo zaangażowana w proces leczenia pacjentów. Ma dobre podejście, niesamowitą wiedzę. Stawia trafne diagnozy i leczy najnowszymi lekami. Serdecznie pozdrawiam i życzę zdrowia Pani Doktor, aby starczyło jej sił na długie lata by nas móc leczyć :)))

POLECAM!!!!!!!!!

Wielka szkoda że w Chełmek traci Takiego Lekarza! Wspaniałe podejście, zrozumienie,empatia, wielkie serce i olbrzymia wiedza, profesjonalizm przez duże P. Przenosimy się za Panią Doktor do Oświęcimia -Centrum Medyczne PZU Zdrowie Multimed Pani Doktor powodzenia! Trzymamy kciuki! Taki Lekarz to w dzisiejszych czasach skarb i prawdziwy Przyjaciel 💛 Magda z Darkiem i dziećmi