lekarz Agnieszka Bzowska

Internista

Lekarz z powołania! Miła, sympatyczna, zawsze znajdzie czas dla pacjenta, konkretnie i na temat. Czlowiek od razu lepiej się czuje przez takie podejście do pacjenta. Obsluga na najwyzszym poziomie. Godna polecenia!

Wspaniała kobieta! Dla pacjentów ma zawsze czas. Potrafi być również psychologiem gdy potrzebna jest rozmowa. Nigdy się na niej nie zawiodłam. Wyciągnęła mnie z uzależnienia od leków,służyła wiedzą i radą,podczas gdy inna lekarka olala mnie koncertowo. Polecam Panią doktor z calego serca

wspaniala mila sympatyczna usmiechnieta osoba ,poswiecajaca duzo czasu pacjentowi,kompetentna,do tej pory nie poznalam takiego lekarza

Pani doktor miła, kompetentna, pacjent pod okiem Pani Doktor czuje pełne zaufanie i bezpieczeństwo. Polecam, mimo że to działa na moją niekorzyść bo trudno będzie mi się dostać do Pani Doktor. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Świetny lekarz, potrafi szybko zdiagnozować daną chorobę u pacjenta oraz przepisać odpowiednie leki. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Internista Lędziny"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - CENTRUM MEDYCZNE AMICUS
ulica Łanowa 5
41-140 Lędziny

Zawiszy Czarnego 42a
43-140 Lędziny

Niepubliczny Zakład Opieki Zrdowotnej "Soteria" s.c.
ul.Grunwaldzka 104
43-600 Jaworzno