lekarz Agnieszka Chreptowicz

2,7

Pani Doktor bardzo konkretna stanowcza choć dość powściągliwa. W pierwszym momencie wydała się oschła, ale przyzna lekarz z wielkimi kompetencjami w 100% . Polecam !!!

Polecam !!!

Po gastroskopii postanowiłam napisać opinię,może się przydać potencjalnym pacjentom lekarki,która jest bardzo niemiła,nasłuchałam się, że badanie jest zbędne,że niepotrzebnie się pojawiłam,że refluks nie jest wskazaniem do badania,dwa razy pani powtórzyła i powiedziała,że trzeci raz nie będzie(ciekawe jak sprawdzić czy kwas żołądkowy nie zniszczył śluzówki przełyku),wysłuchałam niemiłe słowa o kompetencjach lekarki,która zleciła kontrolne badanie.Kto miał gastroskopię wie,że to badanie jest tak nieprzyjemne,że raczej o nadużywaniu nie ma mowy,więc zapytałam czy mi napisze, że badanie jest niepotrzebne,oczywiście nie napisze i kolejny niemiły komentarz.Jestem rozgoryczona i nie polecam tej lekarki.

Zanim dodałam opinię pozwoliłam sobie przeczytać wcześniejsze. Jestem w szoku tak niskich ocen z błahych powodów. Ale w sumie rzadko kto pisze są opinie pochlebne... Wielokrotnie trafiałam do Pani doktor w przychodni LuxMed w Warszawie. Zawsze wywiad był zbierany rzetelnie, a diagnozy i leczenie trafne. Dzięki wnikliwym badaniom i poświęconemu mi czasu P doktor zdiagnozowała u mnie chorobę Leśniowskiego-Crohna. Ku mojemu ucieszeniu trafiłam do niej również w Centrum Onkologii gdzie wykonywała mi endoskopie. Uważam że jest to lekarz godny polecenia

Uważam że jest to lekarz godny polecenia

Pani Doktor wykonała u mnie oraz u mojej żony przesiewową kolonoskopię w Centrum Onkologii. Przed i w trakcie kolonoskopii tłumaczyła co będzie się działo podczas badania. Kolonoskopia była niebolesna. Usunęła polipy z jelita, wysłała list z wyjaśnieniem czym były wycięte polipy i kiedy czeka nas kontrolne badanie. Wg mnie i mojej żony kolonoskopia została wykonana z najwyższą starannością. Polecam Panią Doktor innym pacjentom, którym zależy na dobrze wykonanym badaniu kolonoskopowym.

Arogancka Pani Doktor, sprawiająca wrażenie, że pracuje za karę.. Kultura lekarza pracującego w "prywatnej" opiece zdrowia, za którą się dodatkowo płaci, powinna być na odpowiednim poziomie, czego zdecydowanie zabrakło tej Pani.. Samo badanie przeprowadzone poprawnie, bez większego zaangażowania, natomiast zdecydowanie brakuje Pani kompetencji w komunikacji z pacjentami.

Zapewne ocena zależy od rezultatów kontaktu ale moja jest zdecydowanie negatywna. Pani doktor usiłowała wykonac u mnie profilaktyczną kolonoskopię w Klinice Gastroenterologii Centrum Onkologii. Pobieżny wywiad już w ciemnej sali badań, pośpiech nie wróżył dobrze. Od razu były techniczne problemy w pokonaniu zagięcia jelita a na próby reagowałam bólem. Po krótkiej chwili pielęgniarka lub sama Pani doktor ( nie odróżniłam kto) zaproponował aby poprosić o pomoc kogoś bardziej doświadczonego. Przyszła kolejna Pani doktor która zdziwiona zapytała czemu Dr Chreptowicz nie weźmie mniejszego kalibru sondy. Reakcja Dr Chreptowicz - kończymy badanie z powodu bólu u pacjenta, trzeba znieczulenia a kolejny termin ze znieczuleniem za rok! chyba że cytuję: Pani sobie jakoś inaczej załatwi. Wstyd Pani doktor, żadnych starań aby pokonać problem - pewnie LuxMed czekał - ale ja straciłam szansę na refundowane badanie które było mi niezbędne z powodu dolegliwości nie mówiąc o męce bardzo nieprzyjemnych przygotowań do badania. Rozumiem że lekarze muszą sie uczyć ale wszystko ma swoje granice a tą granicą jest dobro pacjenta. Braku doświadczenia nie można pokrywać arogancją i spychologią.

Ze względu na potrzebę pilnej konsultacji trafiłam do Pani doktor przez przypadek, nie czytając wcześniejszych opinii. Jeśli ktoś ma wybór, zdecydowanie odradzam! Nieuprzejma, arogancka, niemalże lekceważąca problem pacjenta. Na pewno nie jest to niestety lekarz, któremu bym zaufała.

Po raz pierwszy trafiłam do Pani Agnieszki jakies dwa lata temu. Juz wtedy wydala mi sie kompetentną i konkretną osobą. Ostatnio, kiedy weszłam i zobaczyłam ją za biurkiem to sie ucieszylam. Dokladnie mnie przebadała, jasno powiedziała o chodzi, przepisała leki podpytując między czasie co mam,a czego nie, na koniec dodała jakieś sugestie. Może pierwsze wrażenie i chwilowy sposób bycia nie zawsze zacheca, jednak jest to bardzo dobry lekarz i śmiało mogę polecić.

Trafiłam do doktor z błachym powodem, przez który okazało się, że cierpię na bardzo rzadką chorbę. Dzięki p. doktor wiedziałam co robić i dostałam skierowanie do szpitala, gdzie zajęli się mną specjaliści. Dodatkowo dostałam kilka telefonów z zapytaniem co się ze mna dalej dzieje i czy odpowiednio się mną zajęto. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i opiekę.

Pani Doktor bardzo konkretna. W pierwszym momencie faktycznie wydała się oschła, ale kompetencjami w 100% zaskarbiła mój szacunek. Od razu skierowała mnie do szpitala, a później na badania w trybie "cito". Dzięki Pani Doktor już wiem co mi jest i leczenie też już zostało wprowadzone. Polecam porozmawiać chwilę z Panią Doktor - Ona też jest człowiekiem i to ciężko pracującym, a na koniec potrafi obdarzyć uśmiechem. Dziękuję

Dziękuję