lekarz Agnieszka Ciesiołkiewicz-Wójcik

Po raz kolejny zawiodłam się na placówce Enel med i również na Pani doktor. Dlaczego nie przepisują leków (czy zależy im na tym ,żeby się męczyć i ciągle wracać do nich.) Byłam w poniedziałek kazała tylko brać ibubrom i do psikania do nosa steryd powiedziała, że nic nie jest .jeszcze tego samego dnia gorączka prawie 40 i na szybko szukanie lekarza. Nie zatrudniajcie takich specjslstow w Enelmed na Szczytnickiej we Wrocławiu

Po raz kolejny zawiodłam się na placówce Enel med i również na Pani doktor.
Nie zatrudniajcie takich specjslstow w Enelmed na Szczytnickiej we Wrocławiu

Zero empatii, podejscie do pacjenta pozostawiajace wiele do zyczenia, zaplacilismy za wizyte , ktora nigdy nie doszla do skutku bez jakiejkolwiek informacji ani przeprosin. Zenada to malo powiedziane.

Bardzo kompetentna, konkretna, a zarazem uprzejma osoba. Wywiad i badanie szczegółowe, świetne podejście do pacjenta. Lekarz przeznaczył sporo czasu na wytłumaczenie choroby oraz leczenia. Bardzo polecam!

Bardzo solidny lekarz, szybka i konkretna wizyta.

Bardzo solidny lekarz, szybka i konkretna wizyta.

Bardzo miła i kompetentna osoba; uważnie słuchała i dokładnie wszystko tłumaczyła o co pytałem.

Wizyta kompletnie bezuzyteczna, lekarka nie umiala uscislic badan bazujac na przedstawionych przez chorego problemach. Szczerze odradzam

bardzo miła i serdeczna osoba, a przy tym rzetelny lekarz. polecam!

bardzo miła i serdeczna osoba, a przy tym rzetelny lekarz. polecam!