Agnieszka Czarniecka

Chirurg onkolog

Jestem najszczęśliwszym człowiekiem i mega farciarzem bo trafiłam w tak fachowe ręce Pani Profesor. Począwszy od operacji,po wizyty kontrolne w NIO i prywatne. Konkretne i rzeczowe podejście do pacjenta. Bardzo życzliwa ,serdeczna osoba z poczuciem humoru. Mimo tak wysokiej pozycji w świecie medycyny i nauki niezwykle przystępna . W Piekarach chcieli mi wycinać od razu całą tarczycę ale Pani Profesor wykonała operację oszczędzającą . Wszystko fajnie się goi, wyniki zadawalające. Jednym słowem - żyć nie umierać🤭Szacunek i ogromne podziękowania za okazane serce🩷

Bardzo miło wspominam kontakt i wizyty z panią Agnieszką. Dziękuję Bogu, że mogłam trafić na operację, w ręce Pani Profesor .Wdzięczna jestem, za szczegółowe wytłumaczenie przebiegu operacji, troskę oraz zainteresowanie, a szczególnie za udaną niełatwą operację. Przytulam mocnym uściskiem ❤️ dziękując jeszcze raz za wszystko.🌻

Pani Profesor jest fantastycznym fachowcem oraz wspaniałym człowiekiem. Oprócz zaangażowania w proces leczniczy jest osobą o wielkim sercu i wykazuje duże zrozumienie. Potrafi przekazać informacje bardzo przystepnie dla człowieka i jednocześnie uspokoić. Dziękuję Pani Profesor za trafną diagnozę, szybką operacje i oparcie. Polecam gorąco.

Polecam gorąco.

Pani Profesor Agnieszka Czarniecka usunęła mi tarczycę z powodu raka oraz węzły chłonne. Z czystym sumieniem polecam Panią Profesor wszystkim chorym potrzebującym tego typu interwencji chirurgicznej. Dziękuję Pani za fachową opiekę i dobre serce oraz za uratowanie mi życia. Jest Pani przeuroczym aniołem.

Pani Profesor jest prawdziwym aniołem dobroci i życzliwości. Jednocześnie niezwykle mądra, kompetentna i dociekliwa. Do końca poszukuje najlepszego dla pacjenta rozwiązania dla nawet najtrudniejszych i zdawało by się, beznadziejnych przypadków chorobowych. Potrafi też przekierować do odpowiednich specjalistów, którzy podejmują ryzyko i z powodzeniem przywracają zdrowie pacjentom. Chorzy się czują przy tym, nie jako trudne przypadki medyczne lecz jako osoby bliskie Pani Profesor. Dozgonnie wdzięczny, Ryszard Sater

Dozgonnie wdzięczny, Ryszard Sater

Pani Profesor przyjmuje również w Częstochowie na Focha 20 raz w miesiącu. Przychodnia nazywa się Promedyk. Dziś byłam w Zabrzu na wizycie i obie byłyśmy zaskoczone - jechałam właśnie z Częstochowy nieświadoma że mogłam wybrać się na wizytę w kapciach. Co do wizyty, kompetencji i uprzejmości Lekarza nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

To jest przede wszystkim człowiek o wielkim sercu, lekarz z powołaniem i pasją, doskonały chirurg potrafiący poradzić sobie nawet z najbardziej nietypowym przypadkiem. (Doświadczyłam to na własnej skórze). Lekarz, który dba równie mocno o dobrostan psychiczny pacjenta i robi to dobrze. Otacza pacjenta opieką, która wykracza poza ustalone standardy. Śmiało mogę powiedzieć, że Pani Agnieszka jest jedną z najserdeczniejszych osób jakie dotąd poznałam z ogromem pozytywnej energii, którą dzieli się z innymi. Także jeśli ktoś jest zmuszony przez okrutny los do konsultacji z chirurgiem onkologiem, to Pani Agnieszka jest jedną z najlepszych osób do których możecie się udać.

Może ja z moją babcią trafiłam na zły dzień pani doktor ponieważ takiego potraktowana pacjenta już dawno nie widziałam. Krzyczała na nas cały czas i poczułam się jak niestety jakiś robak bez rozumu. Potem trochę próbowała złagodzić sytuację ale moje wrażenia są okropne. Babcia miała się poddać operacji i przyjechała na ostateczną konsultację. Ma prawie 90 lat. Strasznie to przeżyła i na korytarzu się rozplakała. Dziękuję pani doktor.

Szkoda że dla pielęgniarek..... nie jest taka miła.....aż żal....bo pielęgniarka to nie człowiek....

Rewelacyjny lekarz, znakomite podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy, pocieszy. Po prostu lekarz z powołania