Agnieszka Daniszewska

Neonatolog, Pediatra

Absolutnie polecam. Świetny specjalista. Dobry człowiek. Zawsze pomoże i doradzi. Trafne diagnozy. Zainteresowanie małym pacjentem. Ten negatywny opinie raczej nie o niej.

Ten negatywny opinie raczej nie o niej.

Świetny lekarz. Wielkie doświadczenie. Zawsze pomocna. Dla mnie najlepszy lekarz jakiego spotkałam na naszej drodze. Jesteśmy częstymi bywalcami z racji niepelnosprawnosci, zawsze życzliwa i uprzejma. Zaangażowana w pracę.

Absolutnie nie polecam . Pacjentów trakture wybiórczo zarówno tych małych i ich rodziców. Okropna kobieta w ogóle nie wzbudza zaufania.

Najlepsza pediatra z jaką miałem kiedykolwiek do czynienia. Prowadziła mojego syna przez trzy lata od urodzenia aż do naszego wyjazdu do Hiszpanii. Polecam wszystkim i serdecznie pozdrawiam!!

lekarz z powołania, wzbudzający zaufanie, kompetentny a poza tym super człowiek

lekarz z powołania, wzbudzający zaufanie, kompetentny a poza tym super człowiek

nie lubię jak dla mnie kiepskie podejście do dzieci i ich rodziców, w ogóle nie wzbudza zaufania.

Wspaniała osoba, lekarka jakich mało w dzisiejszych czasach. Do pacjentów i ich rodziców podchodzi z sercem i szacunkiem. Cieszę się,że nasz synek trafił na nią. Dała nam duże wsparcie zwłaszcza jak przebywaliśmy w szpitalu po zakrztuszeniu ,zajmowała się naszym synkiem jakby był jedynym pacjentem,zrobiła wszystkie badania bez zbędnych próśb. Naprawdę lekarz powołania.

Goraco polecam.Mam synka chorego przewlekle i dzieki p.doktor i jej nieocenionej pomocy jakos funkcjonujemy i idziemy do przodu.Zawsze moge liczyc na jej pomoc,chociaz przez telefon,zawsze sluzy porada i po ludzku wytlumaczy. Dr.Daniszewska to prawdziwy lekarz z powolania

Dr.Daniszewska to prawdziwy lekarz z powolania

Absolutnie odradzam. To nie jest lekarz! Gdyby nie Ona, moja córeczka byłaby zdrowa. Wielokrotnie prosiłam o konsultację neurologiczną, gdyż niepokoiło mnie kilka spraw dotyczących rozwoju psychoruchowego mojej 9 miesięcznej córeczki. Daniszewska sama zdiagnozowała wzmożone napięcie mięśniowe, skierowała na rehabilitację tylko dlatego, że w szpitalu otwierali ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci. Przyjeżdżał dr Kiebzak i szkolił na tych biednych małych dzieciach personel. Nie wyjaśniał rodzicom, rzucał jedynie medyczne hasła do rehabilitantów. Dziś jesteśmy po prawie miesięcznym pobycie w szpitalu, konsultacji ze specjalistą neurologiem spoza Starachowic, powiedziano nam, ze gdyby corka nie byla rehabilitowana met. vojty wszystko byloby dobrze. Absolutnie nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!