Agnieszka Dobrakowska

Witam.dr Dobrakowska to świetny specjalista.Mój mąż leczył zęby w tym gabinecie.Miła atmosfera, kompetencja, wiedza i ogromne wrażenie zrobiło na nas wyposażenie gabinetu.Serdecznie polecamy. Może i troszkę drożej za wizytę, ale nie są to pieniądze wyrzucone w błoto a w zęby warto inwestować!!!

Zdecydowanie mogę polecić tego stomatologa. pani Agnieszka jest troszkę droższa ale zdecydowanie warto zapłacić. Ma świetny sprzęt i robi wszytko bardzo dokładnie.

Polecam gorąco!Pani Doktor jest specjalistą w całym tego słowa znaczeniu.Trochę drogo ale nie są to pieniądze wyrzucone w błoto-tak jak to się ma w odniesieniu do innych pseudo specjalistów,gdzie pieniądze trochę mniejsze ale za to komfort leczenia nieporównywalny począwszy od wspaniale wyposażonego gabinetu a skończywszy na końcowym efekcie wyleczenia.

Nie znam lepszego stomatologa w Czestochowie troche drogo ale zapewniam ze nikt nie pozałuje zostawionych tu pieniedzy.Polecam goraco !!!

naprawde swietny stomatolog, polecam goraco

naprawde swietny stomatolog, polecam goraco

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Częstochowa"?

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa

Centrum Stomatologii "MEDIDENS"
św. Brata Alberta 42
42-200 Częstochowa

Przychodnia Stomatologiczna Kadent
Pasteura 7
42-202 Częstochowa
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "SALUMED"
Śląska 22
42-217 Częstochowa
Przychodnia Stomatologiczna " DENTARIA"
ulica Stroma 12
42-200 Częstochowa