Agnieszka Dobrakowska

Witam.dr Dobrakowska to świetny specjalista.Mój mąż leczył zęby w tym gabinecie.Miła atmosfera, kompetencja, wiedza i ogromne wrażenie zrobiło na nas wyposażenie gabinetu.Serdecznie polecamy. Może i troszkę drożej za wizytę, ale nie są to pieniądze wyrzucone w błoto a w zęby warto inwestować!!!

Zdecydowanie mogę polecić tego stomatologa. pani Agnieszka jest troszkę droższa ale zdecydowanie warto zapłacić. Ma świetny sprzęt i robi wszytko bardzo dokładnie.

Polecam gorąco!Pani Doktor jest specjalistą w całym tego słowa znaczeniu.Trochę drogo ale nie są to pieniądze wyrzucone w błoto-tak jak to się ma w odniesieniu do innych pseudo specjalistów,gdzie pieniądze trochę mniejsze ale za to komfort leczenia nieporównywalny począwszy od wspaniale wyposażonego gabinetu a skończywszy na końcowym efekcie wyleczenia.

Nie znam lepszego stomatologa w Czestochowie troche drogo ale zapewniam ze nikt nie pozałuje zostawionych tu pieniedzy.Polecam goraco !!!

naprawde swietny stomatolog, polecam goraco

naprawde swietny stomatolog, polecam goraco

Byłem bardzo zadowolony z wizyty.Co prawda była to tylko kontrola ale chętnie umówiłem sie na dalsze leczenie.Zrobiło na mnie wrazenie wyposażenie gabinetu.Polecam

Gorąco polecam.Jest bardzo kompetentnym lekarzem.Poswieca sporo czasu pacjentowi.Godna zaufania.