dr n. med. Agnieszka Drosdzol-Cop

Pani Profesor ma ogromną wiedzę, a ponadto jest zawsze miła, uśmiechnięta i zawsze służy radą. Moja córka leczy się u niej na endometriozę i dzięki Pani Profesor choroba została dosyć szybko rozpoznana. Wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Gorąco polecam!

Anioł a nie lekarz. Obecnie jestem w 2 ciąży prowadzonej przez Panią Docent, zawsze miła, uśmiechnięta i co najważniejsze zawsze służy radą, nie tylko jak jest się na wizycie ale również telefonicznie. Wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze, zero stresu, skrępowania. Dopiero teraz wiem, że trafiłam na wyjątkowego lekarza i jestem pod wzorową opieką, za co bardzo Pani Docent dziękuję. Polecam bardzo gorąco wszystkim kobietom.