lekarz Agnieszka Drożniak

Pani Agnieszka prowadziłam mój zabieg dlatego muszę tutaj napisać :) Jest to bardzo dobra lekarka, która dokładnie mi wytłumaczyła o co chodzi, jak powinna przebiegać procedura i wszystko po kolei :) Jest bardzo zadowolona

Pani Agnieszka Drożniak jest bardzo dobrym, rzetelnym lekarzem. Wykonywałam mi zabieg ThermiDry. Jestem zadowolona. Wywiad był dobrze przeprowadzony.

Pani Agnieszka jest doświadczon ai kompleksowo podchodzi do pacjenta. Zajmuje się konkretnymi zabiegami, dlatego jest wprawiona. Polecam.

Pani Drożniak robi coraz więcej zabiegów co mnie niezmiernie cieszy. Teraz nawet mój mąż chodzi do niej na zabiegi. Nie czuje sie skrępowany, ani nie marudzi. W Vesunie są dostępne specjalne pakiety, a na fb i stronie mają sporo zniżek. Dla nas to spore ułatwienie i mozemy sobie pozwolić na więcej wizyt.

Nie chcę się rozpisywać o swoim zabiegu, użyłam preparatu aquafilling. Efekt się utrzymuje, jest super. Wszystko odbywało się zgodnie z procedurami i wszelkimi normami.

Wciąż poszukujesz " Kraków"?

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz

Os. Hutnicze 6/134

Piotr Mazur

Dermatolog dziecięcy
Gabinet Dermatologiczny
Nowosądecka 31 -bok bloku (przeniesiony z Bujaka 16 a ) Wtorek,Sroda,Piątek. 14-19,00
ul.Wojtyłów 19 ( gabinety Novamed ) czynne II I IV sobota
34-100 Wadowice