Agnieszka Dygas

Jestem bardzo strachliwa jeśli chodzi o dentystów. Jak powiedziałam że bardzo się boje to delikatnie do mnie podeszła i zaskoczyła mnie opanowaniem i cierpliwością. Wszystko mi wytłumaczyła i dużo mniej się bałam. A i co ważne, pani chociaż przyjęła mnie prywatnie to usunęła mi kamień z ząbków na NFZ także nie musiałam za to płacić. POLECAM z czystym sumieniem, również tym którzy gabinet stomatologiczny omijają szerokim łukiem ze względu na strach :) jedyny minusik to czas oczekiwania na wizyte (ok. miesiąc)

czysty gabinet,miła i bardzo dokłana pani doktor.Wizyta na wyzaczoną godzinę wiec nie trzeba czekac.Koszt wizyty zależy od usługi ale ceny są do przyjęcia

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraśnik"?

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna ,,HIPOTECZNA 4"
ulica Hipoteczna 4
20-027 Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,PROMED" Anna Czerniak
21-050 Bystrzejowice Pierwsze
Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej LASER-DENT
ul. Rumiankowa 6/10A
Narutowicza 40 lok. 5
23-200 Kraśnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
Lubelska 83
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagnosta" Laboratorium Diagnostyczne