Agnieszka Frencel

Protetyk, Stomatolog

2,9
2,9

Jestem zadowolona z pomocy dr Agnieszki w sytuacji gdy bardzo bolał mnie ząb, szybko i skutecznie poradziła sobie z problemem

Dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z jej usług - stanowczo odradzam. Potwierdzam wszystkie wcześniejsze negatywne opinie, dodatkowo dodam, ze przeciwko niej toczy postepowanie przed sądem cywilnym o bład w sztuce lekarskiej i przed sądem karnym o wyłudzenie piniedzy z NFZ.

Zdecydowanie nie polecam!!! Jedyne co ta Pani potrafi zrobić to wyciągnąć pieniądze od pacjenta. Dla tej Pani priorytet to kasa a nie zdrowe, piękne zęby które obiecuje "HOLLYWOODZKI UŚMIECH", pewnie ma ona jak wydoi kasę od pacjenta.

Zdecydowanie nie polecam!!!

Bardzo żałuje,że nie wszedłem na tą stronę wcześniej, bo z pewnością nie trafiłbym do tej lekarki. Jedynym celem tej kobiety jest wyciągnięcie pieniędzy. Jest absolutnie niekompetentna,a próbuje udawać, że zna się na wszystkim, leczeniu, protetyce, ortodoncji. Takim lekarzom powinno się odbierać prawo wykonywania zawodu. A powinno mnie zastanowić, dlaczego jej gabinet świeci pustkami. Nigdy więcej.....

Lepiej już trafić do kowala niż do tej pani stomatolog. Chcesz się potem długo leczyć i poprawiać jej błędy to polecam.

Lepiej już trafić do kowala niż do tej pani stomatolog.
Chcesz się potem długo leczyć i poprawiać jej błędy to polecam.

zgadzam sie z poprzednią opinia.Trudno nazwać tą Panią lekarzem. Stomatolog do którego trafiłem po leczeniu u niej nie mógł uwierzyć że można tak chałturzyć. Stanowczo odradzam

niekompetentna, niedokładna, zdecydowanie odradzam

niekompetentna, niedokładna, zdecydowanie odradzam

Jako jedyny spelnil moje oczekiwania ,bez kretactwa,w super przyjemnej atmosferze

Profesjonalna, Bardzo delikatna, wrażliwa na cierpienie pacjenta. Gorąco polecam. Grzegorz