Agnieszka Gadomska

Położna

Rodziłam z panią Agnieszką Gadomską w Święta Bożego Narodzenia i jestem jej ogromnie wdzięczna! Dzięki jej ogromnemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i wiedzy, udało mi się urodzić siłami natury, o czym bardzo marzyłam. Podczas porodu nie wierzyłam, że dam radę, ale Pani Agnieszka tak poprowadziła sprawnie poród, że nawet nie wiem kiedy weszłam w drugą fazę porodu i potem po 15 minutach synek był na świecie :))) Zaufałam i oddałam się w jej ręce, i nie żałuję ! Poród wspominam bardzo dobrze. Dziękujemy, Kamila i Michał R.

Urodziłam z P. Agnieszką swoje pierwsze dziecko 3 lata temu ( na dyżurze) i nie wyobrażam sobie, abym mogła teraz rodzić z kimś innym. Oprócz posiadanych kompetencji jest też osobą skromną. Zadzwoniłam do niej aby umówić się do drugiego porodu prywatnie, przekonywała mnie, że nie ma potrzeby wykosztowywać się, bo skoro przy pierwszym porodzie byłam zadowolona z przypadkowej położnej, to teraz też powinnam, bo wszystkie położne są sympatyczne. Zapisała mnie gdy powiedziałam, że to da mi poczucie bezpieczeństwa. Czekam teraz już tylko na dzień rozwiązania - wiem, że będę w dobrych rękach.

Bardzo kompetentna osoba. Potrafi zmobilizować kobietę, której się wydaje, że już nie da rady ruszyć ręką - do wejścia na sam szczyt możliwości. Podziwiam i dziękuję.

Poród z P. Agnieszką to niewyobrażalne doświadczenie. Praca położnej to dobro nie do przecenienia. Dziękuję Iwona

Rodziłam z P. Agnieszką w styczniu 2014. To był mój drugi poród na Żelaznej, pierwszy w Domu Narodzin. Trafiłam na Panią Agnieszkę przypadkiem. Dzięki doświadczeniu, jakie posiada poród przebiegł sprawnie i bez żadnych komplikacji. Urodziłam naturalnie zdrową córeczkę, ważącą prawie 4 kg. Polecam Panią Agnieszkę każdej przyszłej mamie.

Wciąż poszukujesz "Położna Warszawa"?

Dominika Herlenius-Sawicka

Gabinet lekarski