lekarz Agnieszka Gawlewicz-Mroczka

Pulmonolog

Jestem bardzo zadowolona z leczenia prowadzonego przez Panią doktor, po odczulaniu czuje się dużo lepiej, mniej choruje. Podczas wizyt zawsze czułam się dobrze zaopiekowana, a Pani doktor chętnie wszystko mi tłumaczyła i odpowiadała na moje pytania.

mało rozmówna.Nie trafia z lekami w chorobę.Tak więc 0/5 dobry lekarz powinien od razu trafić w cel choroby.

mało rozmówna.Nie trafia z lekami w chorobę.Tak więc 0/5
dobry lekarz powinien od razu trafić w cel choroby.

Bardzo dobry lekarz. Godny polecenia. Pani doktor wszystko mi wytłumaczyła, była dla mnie miła, chętnie odpowiadała na moje pytania.Wizyta u takiego lekarza to przyjemność!

Pani Doktor zajmowała się mną na oddziale i teraz chodzę do niej do Poradni. Jak leżałam w Szpitalu wszystko mi wytłumaczyła odnośnie mojej choroby i zawsze była bardzo miła. Wzbudza zaufanie. Teraz chodzę do niej na kontrolę, jest bardzo ciepłą i miłą osobą, a przede wszystkim dobrym i inteligentnym lekarzem.

Poprzednią opinię pisał chyba ktoś wyjątkowo zawistny. Komentarz również chyba nie dotyczy tej Pani Doktor. Ja leżałam w Klinice, gdzie Pani Doktor mną się zajmowała, wszystko mi tłumaczyła i bardzo mnie wspierała. Bardzo dobrze mną się zajmowała... To przykre, że w internecie można opluwać kogoś bez konsekwencji..

lekarka bez zasad moralnych i poszanowania praw pacjenta. o chorobie nowotworowej informuje pacjenta bez zgody rodziny oraz bez przygotowania pacjenta na przyjęcie wiadomości. pacjentów i ich rodziny traktuje przedmiotowo. niesumienna. umawiając się na konsultacje wychodzi z pracy olewając totalnie człowieka. uważa że jej obowiązkiem jest postawienie diagnozy z nie leczenie.