lek. dent. Agnieszka Gieroń

Po wielu latach poszukiwania stomatologa doskonałego, w końcu trafiłam na gabinet pani Agnieszki. Bardzo profesjonalne podejście, uratowanie zęba (dla innych nie do odratowania). Miło, czysto, ceny optymalne, bezboleśnie. Nie darzę wielu lekarzy/specjalistów zaufaniem, ale Panią Agnieszkę mogę polecić wszystkim, z czystym sumieniem. Świetna robota!

Polecam - pełny profesjonalizm. Sprawna i precyzyjna praca lekarza. Indywidualne podejście do pacjenta.

Witam, nie będę się tu rozpisywać z historiami ale od tych historii zależy moja punktacja. Pani Gieroń może dobrze czyści zęby. Ale nie umie robić aparatów stałych i mostków. Dlatego nie polecam. Ale pewna dentystka, ortodątka Pani Ewa Sulikowska. Zaledwie 200m od gabinetu p. Gieroń jest profesjonalistą. Polecam panią Ewe.

Witam,

Najlepsza pani doktor stomatolog! Jest uprzejma i zna się na tym co robi. Uwielbiam do niej przychodzić. Kiedyś panicznie bałam się wizyt u stomatologów, ale do tej pani przychodzę z uśmiechem. Wiem, że zawsze znajdzie czas i odpowiednią diagnozę. Leczę się u niej już od 2009 roku i serdecznie wszystkim polecam! :)

Zaplanowana wizyta zgodnie z wyznaczonym czasem. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Szczegółowe badanie wstępne oraz poinformowanie co należy leczyć. W gabinecie sprzęt na najwyższym poziomie oraz jak dla mnie nowa metoda znieczulenia komputerowego - które sprawdziło się rewelacyjnie tzn nic nie bolało przy znieczuleniu jak i leczeniu. Kolor plomby dobrany do koloru moich zębów i najważniejsze, bardzo dobre ceny. Gorąco polecam ta bardzo sympatyczną Panią Doktor.

Polecam! miła, uprzejma i profesjonalna w każdym calu.

Polecam! miła, uprzejma i profesjonalna w każdym calu.

Profesjonalista w każdym calu! Indywidualne podejście i dokładna praca :)

Profesjonalista w każdym calu! Indywidualne podejście i dokładna praca :)