lek. dent. Agnieszka Golarz-Nosek

Ortodonta

Zdecydowanie odradzam. Osobiście jestem załamana efektami leczenia, które jak mi obiecywano miały być "spektakularne" . Leczenie trwało dwa razy tyle, ile początkowo zakładano a efekty są (delikatnie mówiąc) niezadowalające i rozczarowujące. Uważam, że Pani doktor zdecydowanie przecenia swoje umiejętności. Teraz ciężko jest mi znaleźć specjalistę , który podjąłby się korekty tego "leczenia".

Polecam klinikę SE studio a w szczególności leczenie ortodontyczne u Pani dr Golarz; miła, kompetentna z dużym doświadczeniem i wiedzą. Leczę się tam już od kilku lat, a od kilkunastu miesięcy noszę aparat, niedługo koniec. Efekty już są i bardzo się cieszę z tego co widzę :)

Po kilku wizytach jestem pod wrażeniem wiedzy i delikatności Pani doktor. Już po pół roku noszenia aparatu widać efekty prostowania zębów. Dziękuję.

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji i szczegółowej porady. Pani doktor poświęciła mi dużo czasu, mimo że nie był to poważny zabieg tylko przegląd i zaplanowanie leczenia. Myślę, że będę kontynuowała leczenie u Pani doktor Golarz.

Zakończyłem leczenie u pani dr Golarz. Już po kilku miesiącach widziałem że ustawienie zębów jest coraz lepsze. Teraz po zdjęciu aparatu zęby wyglądają świetnie. Podziękowania dla pani doktor.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Kraków"?

PLUS-DENT dentysta Kraków, ortodonta
Łużycka 42/48