Agnieszka Gołędowska

Choroby zakaźne

Od ponad 5 lat leczę się u doktor Gołędowskiej. Wspaniały lekarz. Kompetentny, uprzejmy, polecam. Doskonały specjalista.

Jestem pod opieką pani doktor już od kilku lat, jestem bardzo zadowolona, pani doktor zawsze poświęca mi tyle czasu ile potrzeba na wizycie, jest bardzo uprzejma, zawsze odpowiada wyczerpująco na moje pytania, cieszę się że trafiłam pod jej opiekę.

Wspaniała, pełna empatii i bardzo kompetentna Pani Doktor. Mimo braku wolnych wizyt przyjęła mnie na wizytę dodatkową.

Wspaniała pani doktor, z powołania. Tak przemiła, wszystko wytłumaczyła, poświęciła czas i wiele razy wystawiła skierowanie na badania.

Cudowna doktor wszystko wytlumaczy odpowie na kazde pytanie sumiennie prowadzi pacjenta super zycze wszystkim tak wspanialego lekarza.Wdzieczna pacjentka Magdalena

Pani doktor bardzo fachowo i kompetentnie podchodzi do każdego pacjenta starając się wyjaśnić wszelkie wątpliwości.Lekarz z prawdziwego powołania.Osobiscie polecam i nie rozumiem negatywnej opinii poprzedniej osoby.

Jestem stałą pacjentka. Dzięki trafnej diagnozie i szybkiemu wdrażaniu odpowiednich lęków uniknęłam poważnych powikłań.

Trafiłam do dr ponieważ stwierdzono podejrzenie toksoplazmozy (24 tydzień ciąży), należy dodać że nie było to świeże zakażenie ale przebyte i należało określić kiedy do niego doszło czy przed czy w ciąży. Pani dr 5 minut interpretowała moje wyniki badań, po czym stwierdziła że nie jest w stanie określić kiedy do zakażenia doszło (absurd, w końcu po to trafiłam do Szpitala Zakaźnego żeby to określić!. Pani doktor sprawiała wrażenie, że nie potrafi odczytać wyników, kazała "zapobiegawczo" przyjmować antybiotyki, nie wyjaśniając w ten sposób niczego. Na szczęście po przeprowadzeniu wywiadu wśród znajomych i opiniach internetowych zdecydowałam wybrać się do dr Piotra Kajfasza. I był to strzał w dziesiątkę, gdyby nie on przyjmowałabym w ślepo antybiotyk do końca ciąży, żyjąc w niepokoju, że moje dziecko może być chore.