mgr Agnieszka Gomolińskamgr Agnieszka Gomolińska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9

mgr Agnieszka Gomolińska

Kosmetolog

Konsultant medyczny mgr Agnieszka Gomolińska – kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Na swojej ścieżce kariery ma ponadto rys ukończenia Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Od wielu lat wykładowca uniwersytecki i trener kosmetyczny, prowadzący szkolenia w dziedzinie kosmetologii i dermatologii kosmetycznej. Odbyła liczne szkolenia z zakresu kosmetyki profesjonalnej, medycyny estetycznej i anty aging w tym w BijouxMedi-Spa w Londynie u dr ElisabethDancey, w innomed training Itd. W Londynie, Anti-Aging Institute w zakresie peelingów medycznych, zaawansowanych technik mezoterapii, leczenia cellulitu i rozstępów, terapii falami radiowymi – Radiage, zastosowania urządzeń emitujących promieniowanie podczerwone – Titan, Zaffiro, BeautyLight LED, masażu limfatycznego, wybielania zębów metodą Beyond WhiteSpa.
Uczestniczy w większości kongresów kosmetycznych i medycyny estetycznej w kraju i na świecie. Kilkakrotnie w ciągu roku uczestniczy w szkoleniach podnoszących jej kwalifikacje zawodowe.

Od ponad 13 lat pasjonuje się bardzo szeroko pojętą kosmetologią, którą postrzega jako wielospecjalistyczną dziedzinę medycyny wymagającą połączenia wiedzy z zakresu dermatologii, endokrynologii, dietetyki, gerontologii. Pasjonuje się :”człowiekiem” i z empatią podchodzi do jego potrzeb.

Publikacje :

- Patologia tkanki tłuszczowej, Beauty Forum 2008, Warszawa
- Trądzik pospolity, Beauty Forum 2008, Warszawa
- http://polki.pl/we-dwoje/sposob;na;zmarszczki;-;radiesse;czy;kwas;hialuronowy,artykul,25851.html
- http://wagrowiec.naszemiasto.pl/artykul/na-czym-polega-zabieg-sculptra,2201286,art,t,id,tm.html?sesja_gratka=7c0825e1cd97e041e4737f9467132c65

Nagrody i wyróżnienia:

- Gabinet Roku 2013, Kraków
- Master Health & Beauty 2014, Kraków
- Najlepszy Wśród Równych 2013, Kraków
- Najlepszy Wśród Równych 2014, Kraków
- Spa Doskonałe 2013, Warszawa

Znajomość języków obcych:
- angielski

Wykonywane badania:

- badanie w lamie Wood’a
- badanie dermatoskopowe
- badanie skóry przy użyciu SIA skopii

Pani Agnieszka pokazała mi trądzik od zupełnie innej strony. Poświęciła mi kilka godzin aby dokładnie przeglądnąć badania, porozmawiać, wszystko przeanalizować. Dowiedziałem się o swoich błędach a nawet rozmawialism o tym co jadłem jak miałem kilka lat! Jest niesamowitą osobą. Jestem pewiem, że bardzo lubi swoje zajęcie i bardzo lubi swoich pacjentów. Dostałem od niej cały spis jedzenia, suplementów, kosmetyków ale dało się to wszystko wprowadzić. Już po około 3 miesiącach zacząłem widzieć zmniejszanie się trądziku. Teraz od czasu do czasu coś mi wyskakuje ale to nic w porównaniu z tym co było. Nawet nie wiedziałem wcześniej o chorobach, bakteriach w jelitach, o za małej ilości czegoś odżywczego w naszym jedzeniu i o tym, że nie mogę pić mleka i jeść serków, co bardzo lubiałem. Generalnie jest super!

Trafiłam do Pani Agnieszki ze strasznymi bliznami potrądzikowymi. Nikt nie umiał mi pomóc. Miałam zapisywane jakieś maści, zabiegi z kwasami a nawet laser. Nigdy wcześniej nie miałam takiej konsultacji jak u niej i takiego zapisanego leczenia. Po pół roku mogę powiedzieć że efekt przeszedł moje nadzieję.zawsze będę wdzięczna za efekty, które nawet zauważył mąż, za serce i prawdziwe zainteresowanie. Oczywiście czasami było ciężko, ale warto.

Jeżeli kłopoty skórne to tylko do Pani Agnieszki - świetna specjalista i bardzo ciepła osoba, gorąco polecam

Do Pani Agnieszki trafiłam z polecenia przyjaciółki. Miałam straszne kłopoty ze skórą: niedoskonałości, poszerzone pory skóry, zaskórniki, popękane naczynka - jakaś tragedia, na którą nikt nie miał lekarstwa. Ta kobieta wypytała mnie o wszystko - jeszcze tak długiej konsultacji nie miałam nigdy! Potem zaordynowała różne suplementy, trochę zamieszała mi w diecie i rozpoczęła cykl zabiegów. Atmosfera była super, każda wizyta to czysta przyjemność a moja skóra po prawie pół roku wygląda jak nowa. Każdemu kto szuka profesjonalnej pomocy polecam z serca!

Każdemu kto szuka profesjonalnej pomocy polecam z serca!

Miałam straszne przebarwienia skórne z którymi długo żaden specjalista mi nie pomógł a po wizycie w FBI szybka poprawa. Naprawdę polcam

Nie będę się rozpisywała w czym Pani Agnieszka mi pomogła - chciałam jedynie podziękować za pomoc w rozwiązaniu problemu oraz podkreślić profesjonalizm. Jak najbardziej polecam.

Profesjonalizm w kazdym calu. Dodatkowo cieplo i matczyne podejscie. Pobyt w Gabinecie FBI to wielka przyjemnosc.

Do Pani Agnieszki Gomolińskiej trafilam z polecenia przyjaciolki. Moim problemem byla bardzo wrazliwa skora z tendencja do przesuszen, liszaji i niezdrowego kolorytu. Probowalam setek kremow, dziesiatek zabiegow kosmetycznych i medycznych, ktore oprocz wyciagania ze mnie pieniedzy nie przyniosly zadnych rezultatow na dluzsza mete. Tydzien dwa skora wygladala super a pozniej wracala do stanu wyjsciowego :( Pani Agnieszka dobrala mi pielegnacje domowa - polaczenie preparatow aptecznych z profesjonalnym kremem marki Selvert Thermal - najgenialniejszy krem jaki w zyciu stosowalam Deep Treatment Cream. Do tego mezoterapia kosmetologiczna raz w miesiacu lub rzadziej z zabiegami complete and fast marki Selvert (45 minutowe zabiegi) dzialaja cuda!!
Najlepszym dowodem na to ze moja skora sie poprawila sa pytania znajomych i kolezanek z pracy - czy bylam na urlopie bo wygladam swietnie i na wypoczeta - pomimo tego ze pracowalam 10h :) dziekuje i polecam serdecznie p. Agnieszke i zabiegi w face and body :)

Jestem naprawde szczęściarą ze mam szanse miec zabiegi przeprowadzane przez Panią Agnieszke. Nie tylko jest to osoba nadwyraz ciepła i empatyczna, ale rowniez bardzo profesjonalna. Potrafi swietnie wytlumaczyc na czym polega zabieg, czego sie spodziewac, szuka rozwiazan i przyczyny pojawiania sie niedoskonalosci. Mam wrazenie ze Pani Agnieszka nie zasnie jak nie znajdzie rozwiazania dla klienta. Juz wczesniej szukalam rozwiazan w roznych innych miejscach w Krakowie ktore oferuja medycyne estetyczną i niestety nikt nie byl wstanie mi zaproponowac rozwiazania. Pani Agnieszka jest pierwsza osobą która stwierdzila ze rozwiazanie istnieje!!! Obecnie jestem po 4tym zabiegu (karboksyterpia) i zmiany naprawde zaczynaja byc widoczne. Polecam z calego serca!

Pani Agnieszka Gomolońska to wspaniały kosmetolog, to dobra i ciepła osoba, oddająca siebie całą swoim pacjentkom. Jej praca to powołanie, to misja. W jej wspaniałe ręce należy oddawać się z pełnym zaufaniem. Szczerze polecam.