lekarz Agnieszka Grzebyk-Arendarczyk

Dietetyk

Piszę w imieniu pacjentki, która przyszła do mnie po zastosowanej przez Panią "diety" na Candidę. Co za absurd... Wypisany jadłospis jeszcze większy absurd, a wszystko to zwieńczyła cena wizyty pół tysiąca za taką ściemę. Chętnie zobaczę Pani dyplom ze studiów dietetycznych, jeśli w ogóle posiada Pani takowy... Pomijam że sama pacjentka była niezadowolona z konsultacji, z jadłospisu i z poświęconej przez Panią uwagi...

Brak szacunku do czasu klienta,opóźnienia godzinne i zero profesjonalizmu ze strony obsługi recepcji.Nie polecam

Bardzo dobrej była wizyta do lekarza, co zdarza się nie często! Polecam! http://euromedicare.emc-sa.pl/pl/euromedicare/oferta/leczenie-otylosci

Bardzo dobrej była wizyta do lekarza, co zdarza się nie często! Polecam!

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem. schudłam 22 kg i czuje sie wspaniale. musze jeszcze schudnac 10 kg i wierze ze dam rade z jej pomoca

Pani doktor jest wspaniała.Nie żałuję ,że pojechałam ,jest konkretna i dokładnie objaśnia zagadnienia dotyczące zdrowia i diety .

Pani Agnieszka jest wspaniałym lekarzem,podejście do pacjenta jest profesjonalne.Potrzebujemy takich lekarzy.Dziękuje bardzo.

Anioł, nie człowiek. Cudotwórca, nie lekarz.

Anioł, nie człowiek. Cudotwórca, nie lekarz.

Pani Agnieszka jest nie tylko wyspecjalizowanym w dziedzinie dietetyki lekarzem, ale też wspaniałą osobą. Profesjonalne podejście do pacjenta, zaufanie i odwaga, by leczyć również tzw "beznadziejne przypadki". Pani Agnieszko, do końca życia nie wypłacę się za pomoc, którą od Pani uzyskałam:) Jak najwięcej takich lekarzy w naszym mieście, polecam każdemu

Pani Agnieszka jest swietnym lekazem. Zchudłam w 5 miesiecy 16 kg bez jojo czuje sie wspaniale mam piekna cere i samopoczucie,a potrawy sa naprawde ciekawe,polecam w 100%