lekarz Agnieszka Halska-Kaczmarek

Internista, Diabetolog

Od wielu lat korzystam z porad Pani Doktor Agnieszki Halskiej. Pani Doktor jest znakomitym lekarzem,z wieloletnią praktyką, pełna zaangażowania,zawsze znajdująca czas dla pacjenta,była przy mnie w najtrudniejszym chwilach bezinteresownie poświęcając także swój prywatny czas. Dzięki Pani Doktor moje zdrowie polepszyło się ,wróciłem do sił. Jestem wdzięczny za leczenie, polecam, to profesjonalistka, pełna pasji, godna zaufania. Marek

Marek

Brak Słów... Nie polecam nikomu tej Pani . Gorszej wizyty to jeszcze nie miałam. Stawka za wizytę wysoka w zamian z wielką łaską coś odburknie .

Serdcznie dziękuję Pani Doktor. Pani doktor jest naprawdę świetnym lekarzem, bardzo zaangażowanym w poprawę zdrowa pacjenta i z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Wszystko dobrze wytłumaczone, omówione, sprawdzone. Ciesze się że trafiłem do Pani Doktor i jeszcze raz serdecznie dziękuję.