Agnieszka Hryciuk-Dudziec

Położna

Pani Agnieszka Hryciuk to wyjątkowo kompetentna, taktowna, spokojna i cierpliwa położna. Ma ogromną wiedzę i wyczucie. Jest osobą która sprawia że nawet w trudny dzień ( co dla kobiet w ciąży nie jest rzadkością) uśmiech zagości na twarzy. Bardzo ubolewam, że tylko przyjmuje w przychodni/poradni, na pewno będzie mi brakowało Pani Agnieszki kiedy znajdę się na sali porodowej. Polecam wszystkim ciężarnym odwiedzającym przychodnię/poradnię.

Jest to położna, którą poleciłabym każdemu, choć poznałam ją nie na sali porodowej, ale przy okazji robienia cytologii. ...zwykłe, nieszczególnie przyjemne badanie, a wyszłam z gabinetu wprost zauroczona... po raz pierwszy w życiu trafiłam na uprzejmą, sympatyczną, delikatną, a co najważniejsze pod każdym względem kompetentną i kompleksowo traktującą pacjenta, położną.

Nie mogę ocenić lekarza, bo pani Agnieszka nie jest lekarzem tylko położną. Poza tym drobiazgiem poród akurat miałam ciężki, trudno mi ocenić jaki był w tym udział pani Agnieszki, ale wyglądało że daje z siebie tyle, ile należy. Ważne że córka jest zdrowa. Pozdrawiam.

Fantastyczna położna. Rodziłam z panią Agnieszką w lipcu 2009 i dla mnie poród z nią na zawsze pozostanie bardzo miłym wspomnieniem. Pani Agnieszka dała mi ogromne poczucie bezpieczeństwa, była uprzejma i pomocna. Interesowała się również mną i moim synkiem już po porodzie. Życzę każdej rodzącej takiej położnej:-)

Wspaniała kobieta i świetny specjalista! Rodziłam z Panią Agnieszką w maju 2009 roku. Był to mój pierwszy poród, ale prowadziła mnie tak, że nie miałam wątpliwości, że wszystko dobrze się skończy. Dawała cenne wskazówki, była spokojna i opanowana co i mnie się udzielało. Mnie również odwiedzała na sali porodowej, żeby upewnić się czy dobrze się czujemy. Polecam gorąco! Jeśli Pani to czyta Pani Agnieszko - pozdrawiam i dziękuję! Nigdy Pani nie zapomnę :) Agata M.

Świetna położna, którą polecę każdej kobiecie! Poród w nią zachowałam jako przemile wydarzenie. Chciałabym,żeby odebrała mój kolejny poród.

Rodziłam z nią na izbie przyjęć. Była rewelacyjna, chociaż spędziła ze mną tylko 10 minut bo dojechałam z 3 fazie porodu. Pani Agnieszka była super, pomagała, tłumaczyła, była konkretna. Interesowała się nami po porodzie, bo leżeliśmy dłużej ze względu na żółtaczkę. Gorąco ją polecam i z tego miejsca pozdrawiam!