dr n. med. Agnieszka Idadr n. med. Agnieszka Ida - zdjęcie profilowe

dr n. med. Agnieszka Ida

Urolog

Pani doktor jest bardzo uprzejmą i miłą osobą. Potrafi powoli i rzeczowo wyjaśnić wszelkie wątpliwości związane z chorobą i wskazać dalszy tok postępowania. Wychodząc z jej gabinetu poczułam się bezpieczniej i uwierzyłam, że z moją chorobą da się żyć. Serdecznie polecam wizytę u Pani Agnieszki, ponieważ jej wiedza i kompetencja,a przy tym ludzkie podejście do pacjenta to dzisiejszych czasach rzadkość.

Witam miałem zabieg uretrotomii ,został on bardzo dobrze wykonany przez Panią Doktor zero komplikacji fachowe podejście do wykonywanej pracy. Jestem młodym człowiekiem przed 30 , podobało mi sie to ze pani doktor przyjęła mnie z uśmiechem jak normalny człowiek , byłem pod bardzo dobra opieką za co bardzo bardzo dziękuje pozdrawiam i polecam Panią Doktor

O Pani Doktor nie mogę napisać złego słowa, jest świetną specjalistką i bardzo miłą osobą. Na pierwszej wizycie dokładnie mnie zbadała i postawiła diagnozę. Spokojnie wytłumaczyła naturę schorzenia i sposoby leczenia. Na drugiej wizycie przekonała mnie do rozpoczęcia leczenia i umówiliśmy się na zabieg w szpitalu na Szwajcarskiej. Po udanym zabiegu spotkaliśmy się jeszcze na trzech konsultacjach. Cóż mogę jeszcze dodać - z Mojego punktu widzenia to przemiła, sympatyczna, cierpliwa i godna polecenia lekarka. Po ponad dwóch miesiącach od zabiegu wszystko jest w najlepszym porządku. Mogę normalnie funkcjonować i wreszcie ...

Na pierwszej wizycie dokładnie mnie zbadała i postawiła diagnozę.
Spokojnie wytłumaczyła naturę schorzenia i sposoby leczenia.
Po udanym zabiegu spotkaliśmy się jeszcze na trzech konsultacjach.

Po ponad dwóch miesiącach od zabiegu wszystko jest w najlepszym porządku. Mogę normalnie funkcjonować i wreszcie cieszyć się życiem. Jeszcze raz gorąco polecam.

Przy okazji - może to Pani kiedyś przeczyta - pozdrawia pacjent z przypadłością której Pani zwykle nie leczy.

Po długich perypetiach z rozpoznaniem mojej dolegliwości i odwiedzeniu kilku lekarzy w Warszawie (skąd pochodzę), udałem się na wizytę do Pani Doktor w Poznaniu. Już po pierwszej konsultacji miałem postawioną prawidłową diagnozę (wodniak jądra). Po dokonaniu ponownego (tym razem przez Panią Doktor) badania USG zostałem skierowany na Szwajcarską, gdzie Pani Ida przeprowadziła zabieg operacyjny. Wszystko poszło szybko, sprawnie i w przyjaznej atmosferze (a wiem co mówię, bo już leżałem wcześniej kilka razy w szpitalu). Dodatkowo warto nadmienić, że kontakt z Panią Doktor zarówno mailowy, jak i telefoniczny jest bardzo łatwy. Polecam wszystkim mającym problemy zdrowotne natury urologicznej.

Trafiłem do doktor Idy z kamieniami w moczowodzie. Miła, sympatyczna, postawiła trafną diagnozę. Skierowała mnie na zabieg kruszenia kamieni metodą URS, który również sama wykonała. Po zabiegu dalej wykazywała zainteresowanie moim stanem. Bardzo serdecznie polecam i dziękuję Pani doktor za fachową opiekę.

Dr godna zaufania, kompetentna, przemiła, bardzo uśmiechnita, nie lekceważy pacjenta, wysokie kwalifikacje zawodowe.

dr.Ida to lekarz godny polecenia dba o pacjenta od poczatku do konca wszystko tlumaczy tak ze mozna bez problemu zrozumiec,wyslucha i odpowie na kazde pytanie.Badala mnie przed operacja po operacji ,po zdjeciu szwow rowniez.Teraz skierowala mnie do poradni onkologicznej na Garbarach.Mam nadzieje ze trafie tam na dobrego specjaliste w danej dziedzinie jak dr. Ida Polecam

Pani doktor jest naprawdę lekarką godną polecenia, kompetentna, a przy tym uprzejma i uśmiechnięta, zawsze znajduje czas dla pacjentów.