lek. dent. Agnieszka Igielska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

lekarz z podejsciem do tchórzliwych mężczyzn. zero bólu, pełen relaks podczas wizyty. polecam szczególnie dla dzieci.

Polecam wizyty u Pani stomatolog. Chodzimy tam całą rodzima 2+3. Pełen profesjonalizm i genialne podejście do dzieci.

Naciągactwo, naciągactwo i jeszcze raz naciągactwo.. Dowiedziałam się że nie warto leczyć się na NFZ tzn. to zostało mi wyraźnie zasugerowane. Dałam się namówić na leczenie u tej dr, bo "plomby płatne lepsze bo te z NFZ łatwo wypadają a po co leczyć kilka razy - lepiej raz i od razu porządnie". Dałam się namówić. Zapłaciłam na leczenie, plomba wypadła mi szybciej niż te które wcześniej robiłam na NFZ, a dr za ponowne leczenie chciała mnie skasować. I skąd ludzie mają mieć zaufanie do lekarzy!

Postanowiłam udać się do dr prywatnej by nie czekać na wizyte bo moje dziecko było mocno zestresowane. Zapłaciłam ale okazało się że mimo prywatnej wizyty musiałam czekać w poczekalni a opóźnienie było tak jak bym szła na wizyte NFZ. Ponadto nie zauwazyłam by dr miała dobre podejście do dziecka, a raczej wykazywała się sztucznością, które dziecko od razu wyczuwa. Chyba zależało jej przede wszystkim na kasie, skoro bardzo szybko się poddała i zamiast nastawić dziecko pozytywnie przez umiejętny kontakt stwierdziła że mamy wykupić maseczkę przez którą dziecko będzie wdychać odurzający gaz by nic nie czuło i się poddało leczeniu.Cena gazu - 80 zł, maseczki 30 zł plus koszty leczenia...Gdy niechętnie podeszłam do pomysłu z maseczką zaproponowała danie dziecku przed następną wizytą tabletek uspokajających..Skoro jest stomatologiem dziecięcym uważam że powinna wykazywać się specjalistycznym podejściem psychologicznym, a nie przekupstem, bo mówiła do mojego dziecka że jak da sobie wyleczyć zęba to dostanie w nagrodę naklejkę...a jak nie to nikt nie chce przecież żeby robić na siłe...Nie polecam.

Na początku nadmienię iż jestem zdziwiony dwiema (2) poprzednimi pozytywnymi opiniami wystawionymi przez wg. mnie wątpliwych pacjentów. W przypadku mojego syna było zupełnie inaczej i miałem wrażenie, że wszelkie działania pani Igielskiej miały na celu naciągniecie pacjenta (a właściwie jego rodziców). Ale do rzeczy. Nasz syn powiedział, że boli go ząbek, więc zdecydowaliśmy się z nim pójść do pani dentystki, która stwierdziła, że syn ma dwa ubytki (4,5 roku). Po wizycie zapytałem syna, który ząbek go boli. Dotknął paluszkiem na dziąsło z tyłu, gdzie nie było zębów. Przyjrzałem się jeszcze raz jego ząbkom i jako nie-fachowiec żadnych ciemniejszych plamek na zębach nie zauważyłem. Ponieważ prywatnie chodzę gdzie indziej do dentysty postanowiłem wybrać się tam z synem. Moja dentystka nie znalazła żadnych ubytków, tylko wytłumaczyła, że wychodzą mu z tyłu stałe zęby. Syn nasz na początku mówił, że raz go boli z jednej a w inny dzień z drugiej strony. Ponadto, dodała że tak pięknych zębów nie widziała od dawna. I to się zgadza bo syn ma zdrowe zęby po mnie. Przy okazji moja dentystka nałożyła mu żel-fluor na zęby i żadnej maseczki syn w tym czasie nie używał. Natomiast pani Igielska "wcisnęła" nam maseczkę za 30-35 zł (nie pamiętam dokładnie). Proszę przemyśleć ewentualną wizytę u pani Igielskiej.

Najlepszy stomatolog,pełen profesjonalizm,dokładna,lekarz z powołania zarówno dla dzieci jak i dorosłych.Bardzo bałam się wizyty u dentysty,ale teraz leczę u dr.Igielskiej wszystkie zęby,zero stresu:)Obecnie dr.Igielska przyjmuje w Rumii na Katowickiej 14

Najlepsza dentystka jaka jaka mnie dotychczas leczyła. Przede wszystkim boruje bez bólu i dokładnie. Naprawdę polecam!