Agnieszka Jasiulewicz

Terapeuta, Psycholog

Z całego serca polecam panią Agnieszkę Jasiulewicz! Odebrałem ją jako bardzo cierpliwą, wyrozumiałą, ciepłą i konsekwentną osobę. Kiedy trafiłem do niej na terapię, wydawało mi się, że wszystko mam świetnie poukładane i co najwyżej potwierdzę to sobie dzięki wizytom u niej, ale także dowiem sie, co zrobić, aby inni zachowywali się zgodnie z tą moją wizją. Na terapii okazało się (uwaga - padną banały), że życia nie da się ułożyć w 100% wg jakiegoś planu, że nie da się wszystkiego wziąć na logikę (pewne rzeczy trzeba poczuć) i że brakowało mi sporo empatii do innych, choć byłem pewien, że ją mam. Jednak pani Agnieszce (dzięki swojemu profesjonalizmowi, ale też pewnie dzięki jej własnej empatii) udało się naprowadzić mnie do wyciągnięcia tych wniosków w taki sposób, że nie poczułem się w żadnym momencie "gorszy", tzn. nie czułem się oceniany ani krytykowany. Pani Agnieszce gorąco dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i zaangażowanie, a wszystkim innym (szczególnie tym, którzy mają wrażenie, że coś w ich życiu jest nie tak) serdecznie polecam terapię u niej!

Polecam, byłem u niej po opinie po wypadku samochodowym. dostałem co chciałem, ale też pomogła mi sie pozbierać na nowo. Polecam, przyjmuje na Gabrieli Zapolskiej, 792 074 641

Bardzo polecam, Agnieszka Jasiulewicz jako tez biegły sądowy o czym dowiedziałam sie ostatnio podchodzi rewelacyjnie do sprawy, przynajmniej ja jestem po prostu oczarowana i miło zaskoczona, bo miałam już do czynienia z psychologami. Po prostu rewelacja, bardzo rzeczowa, konkretna, nie traci czasu na gadanie o niczym u mnie trafiła w sedno sprawy i pomogła mi wyjść z tarapatów! Polecam, polecam, polecam!