lek. stom. Agnieszka Jaworskalek. stom. Agnieszka Jaworska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

lek. stom. Agnieszka Jaworska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Dodaj opinię Umów wizytę

Bardzo lubię moją pracę, duża satysfakcję sprawia mi praca z pacjentami, szczególnie z dziećmi. Lubię wyzwania i trudne przypadki. Jestem uważna i staranna. Zadowolenie pacjenta jest dla mnie największą radością. Zabiegi wykonuje zawsze całkowicie bezboleśnie. Posiadam duże umiejętności komunikacyjne, umiem nawiązać kontakt z pacjentem. Pracuję sprawnie technicznie, zawsze staram się zapewnić pacjentom pełen komfort, wysoką jakość i miłą atmosferę w czasie zabiegów.

Gwarantujemy wysoką ja...

Doskonały stomatolog. Świetny kontakt z pacjentem, kompetencja i bardzo dobre efekty leczenia.Można śmiało polecać.

Do pani doktor trafiłem po tym, jak uciekłem od niekompetentnej i straszącej mnie dentystki. Od razu poczułem się lepiej. Mam zaufanie do dr.Jaworskiej. Nigdy nie było żadnych komplikacji po wizycie u niej. Rzeczowo i dokładnie mówi, co robi. Z rozmów z nią wiem, że jest na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami stomatologii. Mój syn, który unikał gabinetów dentystycznych, przekonał się właśnie do dr. Jaworskiej. Zasługuje na same piątki.

Wszystko w porządku, zero problemów, bardzo miło i profesjonalnie! Cały czas jestem pacjentem i cały czas jestem równie zadowolony!

Rzadko kiedy wystawiam opinie na temat lekarzy. Jestem jednak tak pozytywnie zaskoczona wizytą u Pani doktor, że postanowiłam polecić ją każdemu. Miałam bardzo duże problemy i odwiedziłam wielu stomatologów. Każdy z nich mówił mi co innego, przez co straciłam mnóstwo cennego czasu i oczywiście pieniędzy. Kiedy trafiłam do Pani Agnieszki od razu zdiagnozowała problem oraz rozpoczęła leczenie. Jestem po zabiegu i jestem w pełni zadowolona. Nie ucierpiałam ani ja, ani mój uśmiech, ani mój portfel. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie i poświęca tyle czasu ile dany pacjent potrzebuje. Jeżeli ktoś boi się dentysty, chce szybkiej i dobrej diagnozy oraz lekarza, który przy swoich kompetencjach jest prze-uprzejmy - bardzo mocno polecam Panią Agnieszkę!!! Nie wyobrażam sobie, żeby odwiedzać teraz jakiegoś innego stomatologa.

Dobry lekarz, dokładny, wyjaśnia, co będzie robić, dobra atmosfera, zabiegi w znieczuleniu, jeśli jest to konieczne, nie mam zastrzeżeń

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134