lekarz Agnieszka Jędrzejuk-Socik

2,4
2,6
2,6

Pani lekarz nie przeprowadziła wywiadu, zapisała leki, na które jestem uczulona, (nie robiąc wywiadu) i które nic nie pomogły, jak się później okazało ta pani leczy tylko kobiety, które mają/ i/ lub chcą dzieci.

Naprawdę polecam. Bardzo miła i pomocna kobieta. Zna sie na rzeczy. Gdy nie może odebrać telefonu oddzwania do pacjenta co nie każdemu lekarzowi sie zdarza.

Najgorsza doktor u jakiej byłam oczywiście byłam w Poradni Ginekologicznej ,chciałam zrobić cytologię ale pani doktor stwierdziła że co trzy lata wystarczy.Większej bzdury nigdy nie słyszałam i uważam że ta doktor poprostu oszczędza na badaniach.Jest to poprostu nieodpowiedzialna i niekompetentna osoba i na pewno byłam u niej pierwszy i ostatni raz szkoda tylko że nie chciałam uzasadnienia odmowy badania na papierze albo to nic i tak je zrobię i to u lekarza z prawdziwego zdarzenia.Wielki minus dla doktor.

CO DO USG - TO FAKT, ŻE NIE MA GO W GABINECIE- ALE JEŚLI PANI DOKTOR COŚ NIE PASUJE W BADANIU TO KIERUJE NA USG. UWAŻAM, ŻE KOMPETENTNA. BADA PIERSI - CO NIE KAŻDEMU LEKARZOWI LEŻY W NATURZE.

Pani doktor,mila i dostepna.Niestety jej gabinet nie jest wyposazony w usg.W dzisiejszych czasach ,w dobie postepu,to jakies nieporozumienie.Samo manualne badanie jest niewystarczajace.Zawsze powinno byc wykonane wraz z badaniem usg.Nie polecam.Taka opieka ginekologiczna nie powinna miec miejsca w dzisiejszych czasach.Bylam bardzo zawiedziona jakoscia uslugi.Jak po badaniu ginekologicznym tylko manualnym ,bez badania usg mozna zapewniac pacjentke,ze wszystko jest w normie?Kiedy badanie usg wykonane u innego ginekologa zaraz po , pokazuje powazne zmiany!To jest zenujace!Porazka!Zero profesjonalizmu i odpowiedzialnosci za pacjenta.