lek. dent. Agnieszka Kalinowska

Pani Agnieszka to cudowna ciepła kobieta i prawdziwy lekarz stomatolog.polecam każdemu z osobna i jestem bardzo wdzięczna za zrobienie 16 zębów mojemu synkowi nad moim synem czuwal wyśmienity anasteziolog pan Krzysztof Kowalski .perfekcja w kazdym calu

Do gabinetu trafiłam przypadkowo(jest blisko mojego miejsca zamieszkania). Powitała mnie bardzo miło pani w recepcji . Na wizycie Pani doktor objaśniła mi dlaczego boli mnie już leczony ząb i podjęła się powtórnego leczenia pod mikroskopem. Teraz to ,,mój'' gabinet i nie zamierzam go zmieniać. Panująca miła atmosfera i fajne podejście lekarza jak i personelu do pacjenta powoduje że i lęk przed ,,dentystą'' mija. Polecam!!!

Byłem u wielu dentystów ale Pani Agnieszka to przy każdym z nich szczyt profesjonalizmu. Leczenie bezbolesne, troska o komfort pacjenta, poza tym miła sympatyczna, uśmiechnięta nawet po całym dniu pracy. Półtorej godziny pracowała przy moim zębie żeby nie leczyć go kanałowo a zapłaciłem naprawdę mało w stosunku do tego ile pracy i materiałów zostało użytych. Bardzo polecam i sam wiem że już na stałe zostanę pacjentem Pani Doktor.

Jestem pacjentem dr Agnieszki Kalinowskiej od 2 lat. Ogromna wiedza i profesjonalne podejscie do problemu. Zdecydowalem sie na wszczepienie 3 implantow i efekt jest doskonaly. Nie bylo zadnych problemow ani powiklan w czasie leczenia. Polecam. Marek

Nie jest latwo znalezc dobrego lekarza stomatologa dlatego z calego serca polecam doktor Agnieszke Kalinowska. Cenie sobie fachowe podejscie do leczenia i spokojna atmosfere w gabinecie. Pani doktor jest bardzo dokladna i leczy bezbolesnie. Oprocz regularnej opieki stomatologicznej korzystalam rowniez z zabiegu wybielania zebow i jestem bardzo zadowolona z efektu :-) Dziekuje i pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin