lekarz Agnieszka Kańska

Psychiatra

Jestem osobą borykającą się z problemami wywołanymi traumą relacyjną, lękiem społecznym, niskim zaufaniem do ludzi. Trafiłam do Pani doktor w kryzysię życiowym, zachęcona opiniami w Internecie. Zrobiła dobre pierwsze wrażenie, jednak po kilku wyzytach wykazała się brakiem umiejętności zdiagnozowania moich problemów i bardzo niskim poziomem kompetencji w prowadzeniu terapii. Doprowadziła u mnie do pogorszenia mojego stanu psychicznego i zamknięcia się na pomoc psychologiczną na wiele lat. Być może moje wrażenia wynikają z tego, że Pani doktor nie specjalizuje się w pomocy przy dotyczących mnie problemach, jednak jej postawa i zachowania ewidentnie świadczyły o szerszym braku kompetencji, pomimo, tak jak wspomniałam, miłego pierwszego wrażenia, jakie zrobiła.

Pani Kańska nie ma uprawnień do prowadzenia terapii.Mimo to prowadzi terapię i nie infromuje o tym pacjentów. Byłam Pacjentką Pani Kańskiej bardzo długo. "Terapia" Polegała na opowIadaniu na każdym spotkaniu o traumach z Przeszłości. Żadnej terapii.Żadnej Próby leczenia. Żadnych ćwiczeń. Tylko Powtarzanie tego co doprowadziło mnie do depresji. Leki które Pani Kańska mi zapisywała na stany lękowe Powodowały tylko jeden efekt-bardzo silny sen. Leki były tak silne że ledwo dawałam radę dojść do łózka po ich zażyciu. Po prostu Przewracałam sIę. Ale kIedy po kIlkunastu godzinach snu budziłam sIę lęk wracał.
Najważniejszy problem to jednak to że ten lekarz nIe ma prawaporwadzIć terapii a nikt tego nie weryfikuje.

Pani dr Agnieszka Kańska jest bardzo dobrym lekarzem. Po wizycie u niej poczułam się bardzo dobrze. Wcześniej byłam u różnych lekarzy, ale nikt mi nie pomógł. Jest bardzo dobrym specjalistą. Jest osobą, która ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam innym Panią doktor.

beznadziejna doluje pacjenta nie polecam szkoda kasy lepiej dac na inny cel forse ogolnie wybierajcie innch

Zanim trafiłam do pani doktor, odwiedziłam 3 psychologów/psychoterapeutów. Miałam naprawdę wielki problem i żaden nie potrafił mi pomóc. Pani Kańska jest nie tylko wspaniałym lekarzem, ale bardzo ciepłym człowiekiem. Po kilku wizytach zauważyłam już małą poprawę, po kilkunastu - naprawdę znaczną. Pani doktor wytłumaczyła mi rzeczy, których wcześniej nie potrafiłam zrozumieć i pomogła poradzić z tym, z czym nie mogłam się uporać. Otworzyła mi oczy na rzeczy, z istnienia których wcześniej nie zdawałam sobie sprawy. Dzięki niej naprawdę żyje mi się teraz lepiej :). Ceny są dość wysokie, ale myślę, że warto.

Pani Agnieszka Kańska to lekarz o złotym sercu. Indywidualne podejście do pacjenta, szczegółowy wywiad, cierpliwość i nieustępliwość w szukaniu najlepszego dla pacjenta rozwiązania, to jej główne atuty, a są to cechy raczej rzadko spotykane we współczesnej służbie zdrowia... tym bardziej publicznej.:( jak zaczełam chorować myślałam , że zwariuje ze zrobie coś sobie i dziecku(Lęk podczas takich myśli jest okropny. Przechodził mnie dreszcz, a następnie oblewał zimny pot, a serce strasznie mi waliło. W takich myślach przychodziła mi myśl, że mam duszę seryjnego mordercy, albo że mam naprawdę poważną chorobę psychiczną, że normalny człowiek nie ma takich myśli. Myśli te przychodziły w różnych chwilach. ogarnia mnie panika, że aż chciałabym gdzieś uciec. Innym razem jestem strachem sparaliżowana. Po pewnym czasie rozsądek bierze górę i tłumaczę sobie, że to tylko moje myśli, i że ja nigdy bym czegoś takiego nie zrobiła.(ale to wszystko zawdzieczam dzięki Pani Doktor:), nigdzie sama nie chodziłam a juz nie mówie o poruszaniu się autobusami byłam zależna od partnera. Dziękuję za leczenie i uzyskanie wspaniałych osiągnięć w poprawie mojego zdrowia a mianowicie znacznej poprawy pola widzenia oraz wyciszenia psychicznego co spowodowało moje wspaniałe samopoczucie i nowej chęci do życia. Życzę dalszych osiągnięć w pracy i w życiu osobistym!
Pacjentka Magdalena.

Pani Doktor jest ciepłą i miłą osobą, która uratowała mi życie, bo już naprawdę nie chciało mi się czasem żyć. Ze zrozumieniem i akceptacją podchodzi do pacjentów, można Jej zaufać. Kompetentna, wytłumaczyła mi naturę mojej choroby i sposoby leczenia. Szczególnie podobało mi się, że jest zawsze w kontakcie z pacjentem, ja w razie wątpliwości pisałam maile i zawsze dostawałam odpowiedź. Marta

Marta

Pani Doktor jest ciepłą, kompetentną i bardzo empatyczną osobą. Niczego nie narzuca. Leki dobrane idealnie. Efekt bardzo szybko widoczny. Jeszcze rok temu nie sądziłem , że mój stan psychiczny wróci do normy. Szczerze polecam :)

Jeszcze rok temu nie sądziłem , że mój stan psychiczny wróci do normy.

Szczerze polecam :)

Ja jestem bardzo zadowolony. U mnie Pani Doktor rozpoznala chorobe afektywna dwubiegunowa, a poprzedni lekarze leczyli mnie na zwykląd depresję. Dostalem inne leki i od roku nie mam nawrotu, nawet zimą.Pierwszy raz tez ktos mi wytlumaczyl, na czym wogole depresja polega i co moge zrobic " poza lekami".

Jestem średnio zadowolony. Choruję na chorobę dwubiegunową. Dr. Kańska jej nie rozpoznała, leczyła mnie na depresję. Leki pogarszały moje samopoczucie. Dopiero inny lekarz po szczegółowym wywiadzie wykrył, że to CHAD. Wizyty trwały krótko, byłem wystraszony chorobą, potrzebowałem więcej informacji jak sobie z nią radzić. Z plusów: miła, budząca zaufanie, troskliwa

Z plusów: miła, budząca zaufanie, troskliwa