dr n. med. Agnieszka Karpińska

Onkolog

Dotor P.Agniesia godna zaufania bardzo jest pomocna to zgóry bardzo serdecznie dziękuję Pani Doktor❤

Dużo pacjentów, zmęczona lekarz. Pacjentów przyjmuje w kolejności z karteczki, zamiast nr biletomatu, co wprowadza niepokój wśród oczekujących. Po kilku godz oczekiwania nieprzyjemny wykład nt ciężkiej pracy lekarza ze słownictwem nielicującym z etyką lekarską.

Nie ma słów aby opisać zaangażowanie, wrażliwość, czas poświęcony choremu i jego rodzinie przez Panią doktor.

Pani Doktor jest kompetentną, empatyczną i miłą osobą. Wysłuchała nas, zdiagnozowała i pomogła w szybkich badaniach diagnostycznych. Jesteśmy bardzo wdzięczni za troskę i pomoc w trudnym dla nas czasie.

Polecam Panią Dr.Przesympatyczna .Wizyta,bez stresu stresu. Wszystko szczegółowo wyjaśnione. Profesjonalizm i kultura.Bardzo zapracowana Doktor godny polecenia

Fantastycznie ciepła osoba . Polecam z całego serducha . Od 3 lat choruje na raka piersi . Aktualnie na kolejnej chemi z przerzutem na płuca i kości. Podejście Pani doktor daje mi zawsze chęć do życia i dalszą walkę.

Miła, do momentu kiedy ma możliwość stosowania chemioterapii (do momentu, kiedy pacjent może być "testowany" refundowaną chemią i zwrotem finansowym). Dalej pozostawia niestety sprawy rodzinie, ale decydując za rodzinę co mają czynić dalej, jak sprawować opiekę w momencie braku możliwości leczenia klinicznego. Sugeruje rodzinie wynajęcie prywatnej pielęgniarki. Mówi, że pracodawca zwalnia opiekuna z pracy, bo nie ma innych możliwości opieki (a przecież są - hospicja!). Nie znosi, kiedy się jej mówi, że laik zauważył zmiany u chorego, które powinny być zauważone przez nią! Na karcie wyjścia ze szpitala wpisuje, że wydano zalecenia co do samoopieki, a tak nie jest. MAM ŻAL!!!

Pani doktor jest miła, ale trzeba wszystkiego samemu pilnować, upominać się o badania wiedzieć jakie najlepiej zrobić itp. Niestety brakuje jej dużo profesjonalizmu lekarskiego.

Niestety nie polecam ... brak szukania rozwiązań kiedy leczenie nie przynosiło rezultatów, skąpe informacji , niestety znieczulica... jedyne co mogę powiedzieć na plus- uprzejma rzeczywiście. NIE POLECAM

Pani doktor leczy mojego tatę i nie podchodzi do problemu poważnie. Jak sie spóźnia do gabinetu szybko chce pozbyć się pacjentów i zamiast zrobić im badania osyłą ich do lekarzy rodzinnych. Nie zwraca uwagi na inne dolegliwości pacjentów jak mam być szczera nie znam lekarza, który tak bardzo nie interesuje się swoimi podopiecznymi. Ciężko się z nią skontaktować. Uprzejma owszem jest i nie będę podważała jej kompetencji ale uważam że raczej nie mogliśmy trafić gorzej pod względem zainteresowania zdrowiem pacjenta