lekarz Agnieszka Kawcewicz

2,1
2,6
1,9
2,7

Byłam na wizycie w Medicusie nie mam zastrzeżeń. Diagnoza postawiona ,badanie wykonane Miła, sympatyczna

Omijajcie tę panią szerokim łukiem. Nigdy nie spotakłem się z takim chamstwem lekarza, traktuje pacjenta jak śmiecia, zero kultury osobistej. Dodatkowo wiedza tej pani pozostawia wiele do życzenia.

Nie rozumiem powyższych negatywnych opini. Jestem jej stałym pacjentem i nie zamieniłbym jej na innego neurologa. Bardzo zyczliwa, empatyczna, wysłucha, wszystko wytłumaczy.

Nigdy więcej! Nikomu nie polecam tej pani. Zero wiedzy, chęci , zaangażowania i empatii. Pacjent jest od tego, żeby sobie znalazł przyczynę choroby, bo jest ich ponad 2 mln, a nie ona! Skierowania na badania i wyniki nie da, bo nie ma potrzeby, a jak boli, to ma boleć i tak sobie żyj człowieku. Największa porażka jaka spotkałam

Już nigdy nie zalapie się u tej pani w medikusie, potrafi tylko wypisywać recepty i bez wynikow badan daje swoja diagnozę, tylko kasa musi się zgadzać odradzam

W tej dzidzinie jako neurolog trzeba mieć duza wiedze, a ja byłem rozczarowany ,bo tabl.nervosol to ja kupie w aptece, a za wizyte w Medicusie trzeba slono placic ODRADZAM tej pani

ODRADZAM tej pani

Byłem jeden raz w Medikusie i odradzam, ta dr. musi się dobrze doksztalcic aby takie diagnozy i sugestie nam pacjentom stawiac.Malo elastyczna w posiadanej wiedzy ogolnej.