lek. med. Agnieszka Kołkowska-Leśniak

Internista, Hematolog

Ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie w 2003r. Od 2005 r. pracuje w Klinice Hematologii Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. Uzyskała specjalizację z chorób wewnętrznych oraz specjalizację z hematologii. Aktualnie uczestniczy w szkoleniu specjalistycznym z transplantologii klinicznej.

Zajmuje się leczeniem przewlekłej białaczki szpikowej, Chłoniakiem Hodgkina oraz chorobami układu chłonnego.

Pani Agnieszka to wysokiej klasy specjalistka jako lekarz hematolog.Wzbudza zaufanie i wykazuje troskę o pacjenta.Zaliczyłem pierwszą wizytę ale chciałbym nadal być leczony przez Panią Agnieszkę bo swoją wiedzą daje pacjentowi nadzieje na skuteczne leczenie. G.Strzelczyk

G.Strzelczyk